czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaZakupy z pomysłemDodatki do domu z zagranicznych sklepów. Gdzie najlepiej robić zakupy?

Dodatki do domu z zagranicznych sklepów. Gdzie najlepiej robić zakupy?

Od dawna w trendach wnętrzarskich dominują naturalne kolory – odcienie brązu i zieleni. Coraz więcej osób w poszukiwaniu wymarzonych i niepowtarzalnych dodatków do mieszkania robi zakupy w zagranicznych sklepach e-commerce. Można w nich znaleźć bardzo korzystne ceny i promocje, dzięki którym można zakupić wymarzone dodatki jeszcze taniej. Aby zagraniczne transakcje były korzystniejsze, to warto przed zakupami dokonać wymiany walut, np. w kantorze internetowym. Jak kupować za granicą, aby nie przepłać?

Zakupy za granicą – czy trzeba wymieniać waluty w kantorze stacjonarnym?

Niepowtarzalnych dodatków wnętrz, warto szukać na zagranicznych portalach m.in. alibaba.com, amazon.co.uk i ebay. Atrakcyjne ceny są zwłaszcza na poświątecznych wyprzedażach i z początkiem roku. Wówczas można zakupić wysokiej jakości towary w cenie dużo niższej niż w Polsce! Jeśli wymienisz walutę po korzystnym kursie, to możesz dodatkowo zaoszczędzić. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są internetowe kantory wymiany walut.

Kantor internetowy – ułatwienie dla kupujących na zagranicznych portalach

Obecnie zakupy na wyprzedażach z różnych stron świata są bardzo proste. A dostawa i zwrot towaru są tak łatwe, jak w Polskich sklepach. Warto zwrócić uwagę, aby jak najwięcej zaoszczędzić na zagranicznych zakupach. Jeśli kupujesz towary z krajów należących do Unii Europejskiej, to sprzedawców obowiązują jednolite przepisy. Sytuacja komplikuje się, gdy zamawiasz towar np. z Anglii lub USA. O opłacalności zakupów na zagranicznych serwisach aukcyjnych decyduje m.in. sposób płatności. Dlatego przed zrobieniem zakupów warto wymienić wcześniej waluty np. w kantorze internetowym.

Naturalnie możesz zapłacić w zagranicznym sklepie złotówkami, lecz wiąże się to z dodatkowymi kosztami za przewalutowanie oraz niekorzystnym kursem walut. Dlatego łowcy promocji w zagranicznych sklepach wymieniają wcześniej waluty w kantorze internetowym, np. na InternetowyKantor.pl. Dzięki temu unikają niekorzystnych spreadów za transakcję i mogą zakupić super dodatki do domu w atrakcyjnej cenie.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii