meble modułowe gala

Nie ma nic ważniejszego w życiu niż rodzina. Czas spędzony z najbliższymi, to największe szczęście, które trudno wycenić. Jeśli mamy koło siebie kochające osoby, razem można wiele – można przenosić góry, można sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga, można razem cieszyć się, śmiać się i płakać, bawić i wspierać. Można spędzać czas inspirująco i aktywnie na świeżym powietrzu. Można także równie atrakcyjnie spędzać go w domu – który stanowi rodzinną przystań dla Ciebie i Twoich bliskich.

rodzinny naroznik serena
Duży rodzinny narożnik Serena, w nowoczesnym kształcie litery U (marka Gala Collezione)

Aby umilić chwile spędzane wspólnie w Twoim mieszkaniu, warto zadbać o wygodną sofę lub narożnik, na którym dla każdego znajdzie się miejsce. Taki mebel powinien być na tyle duży, by podczas wspólnego odpoczynku nikt sobie wzajemnie nie przeszkadzał, a jednocześnie na tyle przytulny, by gwarantował Wam bliski kontakt i komfortowy wypoczynek. Decydując się zatem na kupno sofy do salonu, warto wybrać taki model, który zagwarantuje wygodę, dopasuje się do stylu życia Twojej rodziny i przyczyni się do wyjątkowej regeneracji ciała i ducha.

Czym są meble modułowe?

Modułowość to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują mebli idealnie dopasowanych do własnych potrzeb, zarówno pod względem rozmiaru, kształtu, koloru, jak i funkcjonalności. Najprościej mówiąc – meble modułowe to takie meble, które w momencie zakupu dają Ci możliwość samodzielnej konfiguracji sofy lub narożnika. Z dostępnych w ramach systemu modułów (czyli pojedynczych elementów) składasz swój wymarzony mebel, który może być małą, kompaktową sofą, narożnikiem w tradycyjnym kształcie litery L lub dużym, rodzinnym układem w kształcie litery U, wzbogaconym o wiele ciekawych rozwiązań funkcjonalnych.

Narożnik modułowy Massimo
Narożnik modułowy Massimo w kształcie litery U (marka Gala Collezione)

Meble modułowe są szczególnie polecane tym osobom, które poszukują mebli nowoczesnych, oryginalnych, funkcjonalnych i zapewniających najwyższy komfort wypoczynku dla całej rodziny. Jest to także ciekawa propozycja dla tych, którzy nie chcą korzystać z oferty mebli w gotowych konfiguracjach, lecz stworzyć własny, indywidualnie skonfigurowany zestaw wypoczynkowy do salonu.

Dowolna konfiguracja

Każdy ma swój ulubiony sposób na odpoczynek w domowym zaciszu. Można poczytać, oddać się słodkiej drzemce, pooglądać ulubione seriale w telewizji, zatopić w dźwiękach ulubionej muzyki, która ukoi duszę i rozbiegane myśli. Można oddać się ploteczkom z przyjaciółmi, pograć rodzinnie w gry planszowe czy rozegrać turniej kalamburów.

W zależności od tego, czego wymaga chwila, wygodna sofa modułowa lub narożnik modułowy (skonfigurowany na przykład z elementów systemu modułowego Serena, Calpe czy Sevilla) może szybko przemienić się w przytulny kąt do czytania albo odpoczynku na leżąco, miejsce do przenocowania niespodziewanych gości, strefę telewizyjną a nawet strefę do kibicowania ulubionej drużynie piłkarskiej. Wszystko zależy od tego, z jakich modułów skonfigurujesz swój mebel do salonu. Niezwykle istotną cechą mebli modułowych jest bowiem ich wielozadaniowość.

Narożnik modułowy Sevilla
Narożnik modułowy Sevilla z opcjonalnymi zagłówkami i barem (marka Gala Collezione)

A zatem przystępując do konfiguracji mebla, weź pod uwagę sposób, w jaki najbardziej lubicie spędzać czas oraz to, jakie potrzeby sofa powinna zaspakajać. Jeśli nie masz w domu sypialni gościnnej, wyposaż mebel w funkcję spania, by zapewnić gościom wygodny nocny wypoczynek. Jeśli lubicie wspólnie oglądać telewizję – wybierz przynajmniej jedno siedzisko z funkcją relaksu lub moduł z siedziskiem wysuwanym elektrycznie. Dzięki temu będziecie mogli wygodnie ułożyć nogi i przyjąć najwygodniejszą dla Was pozycję. Jeśli często musisz pracować w domu, nie zapomnij o barze z ruchomym blatem, który możesz wykorzystać jako wygodny stolik pod laptopa.

Wiele pomysłów na aranżację wnętrza


Bez względu na to, czy Twoja rodzina jest bardzo liczna, czy raczej niewielka, bez względu na to, czy Twój salon jest duży i przestronny, czy też raczej ma wymiary typowego pokoju dziennego w bloku – meble modułowe dadzą Ci możliwość skonfigurowania takiego układu, który będzie pasował rozmiarami zarówno do liczby domowników, jak też dostępnej przestrzeni. Warto podkreślić, że ostateczny rozmiar konfigurowanego mebla jest ściśle związany z liczbą wybranych modułów, a ta może być nieograniczona. Możesz więc skonfigurować mebel niewielki i kompaktowy, albo potężny i rozbudowany. W każdym wariancie będzie równie komfortowy i funkcjonalny.

Dodatkowym atutem jest to, że masz szansę stworzyć mebel niepowtarzalny, różniący się od tych, które są dostępne w gotowych konfiguracjach w salonach meblowych. Możesz więc poczuć się jak prawdziwy projektant wnętrz i sprawić, że Twój pokój dzienny zawsze będzie wyglądać oryginalnie.

Skonfiguruj swoją wymarzoną sofę z jednego z systemów modułowych Gala Collezione

Katalogi do pobrania:

Katalog mebli tapicerowanych Gala Collezione – kolekcja 2019

Zeszyt techniczny z wymiarami do katalogu mebli tapicerowanych Gala Collezione – kolekcja 2019

GALA COLLEZIONE Fotele i dodatki 2018

SWEET SIT Kolekcja 2018 – Jakość gwarantowana przez Gala Collezione

art. sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here