Meble łazienkowe marki Tiger z kolekcji Quadrato

Meble łazienkowe marki Tiger z kolekcji Quadrato otrzymały dwa nowe wykończenia. Do podstawowego koloru, którym dotychczas była brylantowa biel dołączyły: antracytowy dąb oraz czarny lakierowany na wysoki połysk. Nowe atrakcyjne wykończenia odświeżyły stylistykę mebli i podkreśliły ich klasyczną linię.

Holenderskie meble łazienkowe marki Tiger Quadrato charakteryzuje czystość linii i wzornicza konsekwencja. Podwieszana konstrukcja podkreśla klarowną formę brył i nadaje im lekkości. Dotychczas meble dostępne były wyłącznie w kolorze białym, obecnie zaś oferowane są w trzech wykończeniach: bieli brylantowej, antracytowego dębu oraz czerni lakierowanej na wysoki połysk. Meble w kolorze białym i czarnym wykonane są z MDF (fronty) oraz lakierowanej płyty laminowanej (korpusy), zaś meble w kolorze antracytowego dębu w całości przygotowano z płyty melaminowanej.

W kolekcji Quadrato dostępne są następujące elementy:

Meble łazienkowe marki Tiger w nowych kolorach

  • szafka podumywalkowa (60x48x50 cm) z dwiema szufladami,
  • słupek wysoki (30x158x25 cm),
  • słupek niski (30×79,5×27 cm),
  • lustra o wysokości 70 cm i szerokości 60 oraz 120 cm,
  • szafka wisząca z drzwiami lustrzanymi o szerokości 60 cm (wysokość 50 cm, głębokość 19 cm).

Szafki nadumywalkowe oraz słupek wysoki oferowane są w wersji z drzwiami pełnymi oraz z drzwiami lustrzanymi dwustronnymi wykonanymi z tzw. lustra bezpiecznego. (Pomiędzy dwie tafle lustra wklejona jest folia, która w przypadku rozbicia się szkła uniemożliwia jego rozsypanie, minimalizując w ten sposób ryzyko ewentualnego skaleczenia.) Standardem w kolekcji Quadrato jest system cichego domykania drzwi i szuflad, dzięki którym meble zamykają się samoczynnie i praktycznie bezszelestnie.

Kolekcję uzupełniają umywalki ze sztucznego kamienia o szerokości 60 i 120 cm oferowane w kolorach białym i antracytowym. Szafkę nadumywalkową oraz lustra można wyposażyć w eleganckie oświetlenie halogenowe o mocy 60 W.