piątek, 10 lutego, 2023
Strona głównaKuchnia i jadalniaMeble kuchenne KAMSERVO - kuchnia na medal

Meble kuchenne KAMSERVO – kuchnia na medal

Nowoczesna kuchnia wymaga nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności, zachowując estetyczny i wygodny układ pomieszczenia.

Meble kuchenne KAMSERVO korzystają z nowoczesnych technologii umożliwiających szybki dostęp do wszelkich niezbędnych przyborów i produktów. Zdobywca złotego medalu na Poznańskich Targach Meblowych w 2009 roku łączy w sobie wysoką jakość wykonania z komfortem użytkowania. Gustowne fronty akrylowe oraz z płyty laminowanej tworzą jednolitą, atrakcyjną wizualnie całość. Meble wyposażone są w szuflady z elektrycznym systemem otwierania „servo-drive”. Osobna zabudowa z półwyspem usprawnia realizację kuchennych obowiązków. W tym miejscu zlokalizowane są: otwierany na pilota barek, kuchenka mikrofalowa, piekarnik i pojemne szafki (szerokość 60 cm) z szufladami oraz koszem cargo. Dwie szafki z szufladami korzystają ze wspomnianego napędu servo-drive. Całość zdobi blat z bardzo lekkiej płyty komórkowej o grubości 60 mm, którego powierzchnia została odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią.

Meble kuchenne KAMSERVO - kuchnia na medalZabudowa tylna to przestrzeń zorganizowana wokół zlewozmywaka. W dolnych podwieszanych szafkach zamontowane są 4 szuflady (szerokość 3×90 cm) otwierane na dotyk przy wykorzystaniu napędu elektrycznego. Natomiast szafki okapowe posiadają technologię otwierania Aventos. Miejsce nad zlewozmywakiem przeznaczone na dodatkowe półki, wieszaki i stojaki, pozwala wprowadzić do całości aranżacji własne, wygodne rozwiązania, dzięki którym zawsze pod ręką będą przyprawy, papierowe ręczniki czy niektóre naczynia. Zakończony ostrą krawędzią komórkowy blat o grubości 38 mm podświetlają od góry lampy LED. Dodatkowy efekt wizualny uzyskano oświetlając również podłogę. Meble kuchenne KAMSERVO to przemyślany podział na segmenty, praktyczne wykorzystanie nowych technologii oraz estetyczny i spójny wygląd poszczególnych elementów, które razem tworzą nowoczesną, funkcjonalną kuchnię.

Dane techniczne:

 • Luna Vanilia – front akrylowy (w razie potrzeb można je poddać renowacji)
 • Olimpia poziome Zebrano beżowo-szare – płyta laminowana
 • Korpus – Antracyt (płyta laminowana)
 • Uchwyty – PRISMO, GUN 7007
 • elektryczny system otwierania szuflad „servo-drive” firmy Blum
 • Blat – Egger – płyta komórkowa, niezwykle lekka, o grubości 60 mm, zabezpieczony przed wilgocią

Zabudowa z półwyspem:

 • półwysep zakończony barkiem otwieranym na pilota (szer. 90 cm)
 • dwie szafki z szufladami i napędem Servo-drive i końcowa szafka z koszem cargo

Tylna zabudowa (ze zlewozmywakiem):

 • dolne szafki podwieszane z szufladami otwieranymi na dotyk „Tandembox intivo” z napędem elektrycznym servo-drive (4 sztuki, szerokość 3×90 cm),
 • górne szafki, tzw. Okapowe z systemem otwierania Aventos firmy Blum
 • tylna ściana (nad zlewozmywakiem) została wyposażona w system ścienny firmy Zobal (połączenie płyty meblowej z profilami Alu) w zastosowanych profilach można umieszczać dowolną ilość dodatków np. półki na przyprawy, kasety na ręczniki papierowe, wieszaki na kubki i przybory itp.
 • górne podświetlenie blatu oraz dolne podłogi typu LED, marki Elektra

 


RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii