środa, 29 marca, 2023
Strona głównaNasze patronatyII edycja targów Warsaw Home przed nami

II edycja targów Warsaw Home przed nami

6 października 2017 r. startuje druga edycja targów Warsaw Home. Na wydarzeniu nie zabraknie zarówno polskich, jak i zagranicznych marek. W sumie zaprezentuje się ponad 600 wystawców, których ekspozycje zajmą prawie 70 tys. m.kw. Będzie więc to znakomita okazja do zobaczenia propozycji różnego rodzaju mebli, jak i artykułów wyposażenia wnętrz, w tym produktowych premier. 

Targi Warsaw Home – wydarzenie na skalę całej Europy Środkowo-Wschodniej

Na stoiskach wystawców czekać na Was będą m.in. produktowe premiery i wiele innych atrakcji, które szykują organizatorzy. Wśród nich spotkania, wykłady, panele dyskusyjne, w tym m.in. Poland Design Festival – towarzyszące targom wydarzenie dedykowane w sposób szczególny promocji polskiego wzornictwa, którego motywami przewodnimi będą: design, dekoracje, architektura oraz grafika.

Targi Warsaw Home – temat przewodni „Odwaga”

W tym roku w Nadarzynie nie zabraknie ciekawych tematów oraz intrygujących nazwisk. Wybitne osobowości ze świata designu i architektury podzielą się swoimi przemyśleniami związanymi z hasłem przewodnim tegorocznej edycji – tematem „Odwagi”. W gronie prelegentów znajdziecie m.in. singapurskie studio architektoniczne i projektowe Neri & Hu znane z pracy dla globalnych marek i z tworzenia projektów budynków łączących Wschód z Zachodem. Z kolei pochodzący z Holandii projektant, artysta i rzemieślnik Paul Heijnen zaprezentuje design konceptualny, czerpiący z rękodzieła, sztuki, ale też inżynierii i nauk ścisłych. Wreszcie reprezentujący Francję Pierre Frey to przykład pielęgnacji tradycji i jej kontynuacji we współczesnym świecie. Nadarzyn odwiedzi także Karim Rashid!

Karim Rashid para Interiores fot

Karim Rashid para Interiores fot. Lupe de la Vallina 15

Warto także zwrócić uwagę m.in. na wykład Roberta Koniecznego – Polaka, który zdobył światowy rozgłos i wiele prestiżowych nagród za swoje projekty. Ponadto pojawi się cała plejada polskich projektantów: m.in.: Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Robert Majkut, Krzysztof Kubasek, Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski, Piotr Kuchciński.

Ciekawe targowe wystawy

Targom towarzyszyć będzie m.in. największa wystawa architektoniczna w Polsce, która organizowana jest już od 21 lat: „Plany na przyszłość”. Składa się na nią ponad 2.000 projektów i planów, koncepcje nowych budynków i założeń urbanistycznych, makiety, a także filmy o wybitnych polskich architektach. Warto także wspomnieć o wystawie, którą objął kuratelą Krystian Kowalski „Projektowanie – kulisy”.

Targi Warsaw Home – kiedy i gdzie?

Warsaw Home organizowane jest w PTAK WARSAW EXPO

Podobnie jak rok temu, trzydniowe Warsaw Home połączą formuły b2b i b2c. Impreza została podzielona na cztery strefy tematyczne: Furniture, Furniture & Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish. Warto więc pojawić się w Nadarzynie w dniach 6-8 października w Ptak Warsaw Expo przy Al. Katowickiej 62.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii