sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaSypialniaBeton architektoniczny w sypialni

Beton architektoniczny w sypialni

Najpopularniejszym trendem w projektowaniu wnętrz jest obecnie beton architektoniczny, doskonale wpisujący się w styl industrialny. Nowoczesne przestrzenie charakteryzują się bowiem minimalizmem, monochromatycznymi barwami i surowością, a płyty betonowe to produkt, który idealnie pasuje do tego typu wnętrz.

Projektując sypialnię trzeba pamiętać o jej przeznaczeniu i mimo że wystrój pomieszczeń sypialnych wciąż ukierunkowany jest na stworzenie ciepłego i przytulnego miejsca, to coraz częściej wpisuje się w ogólnie dominujące tendencje minimalistyczne.

Beton architektoniczny w uniwersalnych szarościach podkreśla surowość i oszczędność wyrazu aranżacji sypialni, ale płyty w jaśniejszych odcieniach połączone z drewnem i roślinami dodają przytulności surowemu wnętrzu. Płyty betonowe Symfonia, należące do kategorii produktowej Jadar Home, dostępne są w różnych wymiarach i kolorach, co umożliwia łączenie ich w  dowolne, geometryczne kompozycje, ograniczone jedynie naszą wyobraźnią i przestrzenią, którą mamy do zagospodarowania.

Pisząc o nowoczesnych projektach sypialni trzeba wspomnieć o nieco ekstrawaganckim, ale modnym rozwiązaniu polegającym na poszerzeniu pomieszczenia o dodatkową strefę kąpielową. Osoby, które zdecydują się na częściowe otwarcie sypialni na strefę łazienki powinny pamiętać, aby w obydwu wnętrzach zastosowane materiały wykończeniowe były identyczne lub co najmniej podobne.

Nowoczesna aranżacja łazienki w sypialni Jadaru

Zagwarantuje to spójną aranżację i nie będzie sprawiało wrażenia chaosu w projekcie wnętrza. Właściwości dekoracyjnego betonu architektonicznego pozwalają na wykorzystanie go również w łazience, która musi być zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna. Odpowiednio zaimpregnowany świetnie sprawdza się w miejscach wilgotnych i pozwala stworzyć wysublimowaną i elegancką strefę relaksu.

Beton architektoniczny w łazience połączonej z sypialnią Jadaru

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii