KLUDI AMEO armatura łazienkowa

Łazienka jest synonimem relaksu, więc warto zatroszczyć się o jej odpowiednią aranżację. Nie bez znaczenia pozostaje więc wybór właściwej armatury, która nada jej charakteru. Z pomocą przychodzi nowa seria KLUDI AMEO, która stanowi połączenie funkcjonego designu i pięknej formy.

KLUDI AMEO – odrobina luksusu w łazience

Nowa seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO stanowi odpowiedź na aktualnie obowiązujące wzornicze trendy. Ich design jest spójny i wizualnie jednolity, co sprawia, że bardzo dobrze wpisuje on się w modną konwencję soft puryzmu. Wszystko dzięki połączeniu prostej formy z zaokrąglonymi liniami korpusu oraz uchwytu.

Seria AMEO daje duże możliwości aranżacyjne dzięki szerokiej gamie dostępnych w kolekcji modeli. To co je wyróżnia, to także funkcjonalność – intuicyjna obsługa.

KLUDI AMEO aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki z serią KLUDI AMEO

Wchodząc do łazienki nasz wzrok zatrzymuje się zazwyczaj na początku na umywalce oraz jej najbliższym otoczeniu. Oprócz jego aranżacji, istotna jest także funkcjonalność, dlatego też zanim wybierzemy m.in. odpowiednią dla nas baterię umywalkową, powinniśmy dokładnie przeanalizować to, jaka będzie dla nas najlepsza – jednouchwytowa, ścienna czy może przeznaczoa do montażu trójotworowego?

KLUDI AMEO jak zaranżować łazienkę

W nowej kolejcji od KLUDI dostepnych jest wiele modeli, które wpiszą się w indywidualne potrzeby. Jeśli w naszej łazience znajduje się np. wysoka misa nadblatowa, można wybrać najwyższą z baterii z wylewką, która znajduje się na wysokości 27 cm. Niemniej dobrze sprawdzi się również prosta, oszczędna w formie bateria ścienna – idealna dla miłośników nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Miłośnicy ładu, porządku i harmonii docenią natomiast niezwykłą konsekwencję wzorniczą KLUDI AMEO, która pozwala na idealne dopasowanie stylistyczne części umywalkowej ze strefą kąpielową.

KLUDI AMEO stylizacja łazienki

Aranżacja łazienki – co ze strefą kąpielową?

Bez względu na to, czy w naszej łazience znajduje się prysznic czy też wanna, możliwe jest komfortowe zaaranżowanie strefy kąpielowej stawiając na odpowiednią dla naszych potrzeb baterię. W nowej kolejcji KLUDI dostępne są modele umożliwiające spełnienie marzeń o relaksujących kąpielach. Świetny duet z wanną stworzą zarówno modele do montażu ściennego, jak i w zabudowie wanny na jej krawędzi dając jednocześnie duże możliwości aranżacyjnie.

KLUDI AMEO aranżacja łazienkowa

Ograniczeń nie ma także w przypadku właścicieli prysznica. Dla nich dedykowane są podtynkowe oraz jednouchwytowe baterie natryskowe stanowiące połączenie wzornictwa, ergonomiczności oraz bezpieczeństwa m.in. dzięki przełącznikom, czytelnym oznaczeniom ciepłej i zimnej wody czy też precyzyjnej regulacji natężenia i temperatury strumienia.

KLUDI AMEO strefa kąpielowa

Projektanci KLUDI AMEO zadbali także o rozwiązania, które docenią bardzo wymagający oraz świadomi użytkownicy: niezawodne głowice ceramiczne, termostat w bateriach podtynkowych, zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym oraz perlator s-pointer eco pozwalający oszczędzać wodę nawet przy wzroście ciśnienia, a jednocześnie ukierunkować dowolnie strumień.

Więcej informacji na temat nowej kolekcji znajduje się na stronie: www.kludi.com.pl

art.sponsorowany

3 KOMENTARZE

  1. nenm

    można znaleźć coś dla siebie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here