najlepsze meble na rynku
mat. prasowe

Jeśli chcecie wziąć udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce „Diament Meblarstwa 2018” macie jeszcze na to szansę. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału jako Patron Medialny.

Za organizację wydarzenia odpowiedzialne są: Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Cieszy się ono niesłabnącym zainteresowaniem już od 2006 r. Cel? Wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz. Liczą się: wzornictwo, technologia, funkcjonalność, a także innowacja.

Na zwycięzców czeka „Diament Meblarstwa” oraz pamiątkową statuetkę, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

Diament Meblarstwa 2019 – jak można się zgłosić?

konkurs na najlepsze meble
mat. prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę http://www.diamentmeblarstwa.pl/2019/. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na ten temat.

Wzorem poprzednich edycji, także w tym roku wchodzimy w skład Kapituły Konkursowej. O wyborze „Diamentu Meblarstwa” dowiecie się już pod koniec roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here