Wypoczynek rodem z Hollywood

Niejednokrotnie, wraz z nadejściem wakacji pojawia się dylemat – mamy urlop, mamy czas, tylko gdzie pojechać? A może zostać w domu, i poczuć się jak gwiazda, spędzając błogie, letnie wieczory z winem, na narożniku Hollywood?

Wypoczynek Hollywood, dostępny w ofercie MM Collection – marki ekskluzywnych mebli tapicerowanych, łączy w sobie dwie funkcje, przydatne o każdej porze dnia, i … nocy. Za dnia jest to wygodny i podążający z duchem designu narożnik. Możliwość wyboru jednej z wielu różnobarwnych tkanin obiciowych (od skóry naturalnej, po materiał czy ekoskórę) sprawia, że jest to produkt odpowiedni zarówno dla spokojnych mieszkańców, jak i do domu tętniącego życiem za sprawą małych rozrabiaków, czy kudłatych zwierzaków.

Funkcja spania, zastosowana w produkcie Hollywood, sprawia, że jest on równie funkcjonalny wieczorem czy w nocy, oszczędzając zarazem cenny czas i wysiłek domowników. W mgnieniu oka, z wygodnego mebla wypoczynkowego, można stworzyć także miejsce do spania, z wygodną, pojemną skrzynią na pościel. Takie rozwiązanie, z pewnością sprawdzi się w aranżacji niewielkich wnętrz – jak kawalerka, nieduży salon czy sypialnia.

Stelaż oraz wszystkie części nośne narożnika, wykonane są z wysokiej jakości drewna litego, a więc materiału stosowanego w meblarstwie od lat. Dzięki temu, gwarantuje on trwałość i funkcjonalność użytkowania na długi czas. Możliwość wyboru koloru i stylu dodatkowego elementu jakim są nogi, pozwala dopasować mebel do każdego rodzaju wnętrza – nowoczesnego (np. chrom) czy klasycznego (tutaj ciekawym pomysłem będą np. drewniane nogi w kolorze kolorze-klonu, buku, kolonialnym, srebrnym czy czarnym).

Niejednokrotnie, wraz z nadejściem wakacji pojawia się dylemat - mamy urlop, mamy czas, tylko gdzie pojechać? A może zostać w domu, i poczuć się jak gwiazda, spędzając błogie, letnie wieczory z winem, na narożniku Hollywood?

Dane techniczne:

  • Nazwa: Hollywood
  • Marka: MM Collection
  • Stelaż: wszystkie części nośne są wykonane z litego drewna
  • Siedzisko: sprężyny faliste, pianka warstwowa pokryta watą
  • Oparcie: pasy elastyczne, pianka warstwowa pokryta watą
  • Funkcje: funkcja spania, pojemnik na pościel
  • Akcesoria: zagłówki
  • Nogi: chromowane lub drewniane w kolorze-klonu, buku, kolonialnym, srebrnym i czarnym
  • Materiał obiciowy: skóra naturalna, ekoskóra, tkanina
  • Wymiary: wysokość 80 cm, głębokość 100 cm, wysokość siedziska 40 cm, głębokość siedziska 60 cm

Cena: od 3110 zł bez funkcji, od 3860 zł z funkcją spania.