sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaŁazienkaCeramika łazienkowaTECElux mini - przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu

TECElux mini – przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu

TECElux mini to przycisk spłukujący do toalet, który wyposażono w czujnik ruchu, dzięki czemu można go obsługiwać bezdotykowo. Wyposażono go także w technologię LED podświetlającą kontury klawiszy. Kontury przycisków podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika.

TECElux mini to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych, higienicznych i estetycznych rozwiązań. Ale przycisk ten to nie tylko nowoczesne technologie, lecz również klasyczny, minimalistyczny design. Przycisk ma płaską powierzchnię, a w połączeniu z ramką instalacyjną można go montować bezpośrednio w ścianie. Dostępny jest w kolorze białym i czarnym.

Luksus w zasięgu ręki

Programowanie i zmiana ustawień elektronicznych przycisku, a także dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika, odbywa się przy użyciu pilota. Zaprogramować można takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne, poziom oświetlenie, aktywacja podświetlenia, funkcję czyszczenia, automatyczne spłukiwanie, bezdotykową obsługę.

Wymiary przycisku: 220 x 150 x 8 mm

TECElux mini - przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii