środa, 29 marca, 2023
Strona głównaŁazienkaCeramika łazienkowaDrewniane umywalki i brodziki Kalvaro

Drewniane umywalki i brodziki Kalvaro

Drewniane umywalki oraz brodziki prysznicowe KALVARO wytwarzane są ręcznie z najwyższej jakości drewna, które poddawane jest procesowi unikalnej technologii suszenia. Całościowy proces wytwarzania produktu trwa około 12 miesięcy.

Projektanci zgłębiają jego tajniki oraz selekcjonują deski, wybierając tylko te, które spełniają rygorystyczne wymogi pod względem struktury, jakości i barwy. W procesie produkcji drewno zabezpieczane jest z wykorzystaniem technologii jachtowej, dzięki czemu Klient otrzymuje 5-cio letnią gwarancję najwyższej jakości.

Drewniane umywalki i brodziki Kalvaro

Każdy z produktów KALVARO jest tworzony z niepowtarzalnych fragmentów drewna, dlatego wzory, barwy i struktury słojów są jedyne w swoim rodzaju. Umywalki i brodziki drewniane to doskonały element dekoracyjny dla osób ceniących sobie oryginalność i niepowtarzalność. Zaawansowana technologia daje ogromną wolność w modelowaniu kształtów, co jest doceniane przez sporą rzeszę projektantów, architektów oraz Klientów indywidualnych, dla których wykonywane są również umywalki na specjalne zamówienia w wybranych wzorach i rozmiarach.Najnowsze designerskie trendy pozwalają na nowo docenić potencjał, jaki drzemie w łazienkach. Innowacyjne technologie KALVARO umożliwiają projektantom wykorzystanie w łazienkowych wnętrzach drewna, które dzięki KALVARO gości także na rynku polskim. Studia architektoniczne i pracownie coraz śmielej sięgają po naturalne dodatki we wnętrzach.

Uniwersalne odcienie elementów drewnianych świetnie komponują się w każdym pomieszczeniu, nadając mu niepowtarzalny charakter i elegancki styl. Już dziś budzą one ogromne zainteresowanie, co dodatkowo podsycane jest przez niezwykle popularny nurt Eko.Kolekcja KALVARO to moc aranżacyjnych możliwości, które przemienią wnętrze w wysublimowaną, elegancką strefę relaksu.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii