niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaBaterie i zlewozmywakiRaport specjalny: Baterie i zlewozmywaki kuchenne

Raport specjalny: Baterie i zlewozmywaki kuchenne

Skąpiec.pl zebrał najważniejsze informacje dotyczące armatury kuchennej. Najnowszy raport wskazuje trendy na rynku i podpowiada, jak wybrać najlepszy sprzęt za rozsądną cenę.

Raport specjalny: Baterie i zlewozmywaki kuchenne

Kuchenny zlew nie ma z nami lekko. Codziennie opłukujemy w nim brudne od ziemi warzywa, obtłukujemy go garnkami i zalewamy na przemian ciepłą i zimną wodą. Kran również cały czas musi wyginać się na wszystkie strony i docierać w każdy zakamarek. Jak więc wybrać sprzęt, który sprosta naszym oczekiwaniom, a przy okazji pomoże zaoszczędzić na rachunku za wodę?

Najnowszy raport Skąpiec.pl to zbiór przydatnych informacji na temat najważniejszych trendów w dziedzinie armatury kuchennej. W publikacji nie zabrakło również miejsca na porady ekspertów. Dowiecie się między innymi, które rynkowe nowości warto mieć w swoim domu i jak skutecznie obniżyć rachunek za wodę. Zebrane w raporcie dane pochodzą okresu od sierpnia do października bieżącego roku.

Najważniejsze wnioski

Okazuje się, najpopularniejszymi producentami baterii kuchennych wśród polskich użytkowników są niemieckie marki. Pierwsze dwa miejsca przypadły Grohe i Franke. Lider rankingu poszczególnych modeli baterii pochodził jednak z oferty innego producenta – firmy Teka. W kwestii rodzaju wykończenia baterii pozostajemy wierni klasyce i obstajemy przy chromie. Lubimy jednak praktyczne dodatki, jak chociażby wyjmowane wylewki.

Na gruncie zlewozmywaków mamy do czynienia z podobnym rozkładem sił. Prym wiodą produkty od Franke i Teka. Najczęściej decydujemy się na zlewy jednokomorowe o modnym wykończeniu z granitu. Według większości niezwykle przydatnym elementem zlewozmywaka jest również ociekacz do naczyń.
W raporcie poruszona została także kwestia coraz częściej spotykanych w polskich domach młynków i rozdrabniaczy do odpadów kuchennych. Okazuje się, że użytkownicy Skąpiec.pl najchętniej wybierali urządzenia pochodzące z oferty producentów Franke i SFA.

W dalszej części raportu eksperci wzięli pod lupę najpopularniejsze rodzaje baterii i zlewozmywaków kuchennych. Znajdziemy tam między innymi dokładnie opisane wady i zalety poszczególnych tworzyw, z których są one wykonywane. Znawcy tematu doradzają również w kwestii wyboru odpowiedniego rozdrabniacza odpadów i idealnego zestawu zlewozmywak plus bateria.

Pełen raport pobrać można ze strony: www.skapiec.pl/site/doc/200/20/34/

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii