niedziela, 26 maja, 2024

Ponadczasowa elegancja Salsa New

Zaprojektowany przez polskiego projektanta na wyłączność firmy Deante nowy zlewozmywak Salsa New to klasyka w najlepszym wydaniu. Wysoka jakość, wysmakowane wzornictwo oraz atrakcyjna cena  mają szansę przyciągnąć uwagę miłośników ponadczasowych rozwiązań w kuchni.

Raz, a dobrze

Urządzanie kuchni to przeważnie decyzja na wiele lat. Kiedy moda przemija, stylowa elegancja pozostaje w cenie. Dzięki klasycznej formie, wpuszczany w blat zlewozmywak Salsa New od firmy Deante, stanowi doskonałe uzupełnienie urządzonej tej w tradycyjnym stylu, ja  k i nowoczesnej kuchni.  Zamknięte w prostokątnej oprawie komory dostępne są w dwóch wariantach wykończenia: gładkiej w dotyku stali szlachetnej lub pokrytej wyraźną strukturą, przypominającą len stali dekor. Ergonomiczny kształt oraz zaokrąglone brzegi zapewniają duży komfort użytkowania i ułatwiają utrzymanie czystości. Nowość  Deante wyposażona została w stalowe sitko, które zabezpiecza odpływ przed zapchaniem i jest łatwe w czyszczeniu. Najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość i niezmienne piękno zlewozmywaka przez cały okres użytkowania.

Moc możliwości

Zlewozmywak Salsa New, w zależności od potrzeb i upodobań użytkowników, dostępny jest w pięciu wersjach różniących się liczbą oraz rozmiarem komór i ociekacza. Dzięki temu odnajdzie się zarówno w tych kuchniach, gdzie mycie naczyń jest częstą czynnością, jak i małych pomieszczeniach wyposażonych w zmywarkę. W celu ułatwienia codziennej pracy i utrzymania porządku wokół zlewozmywaka istnieje możliwość zamontowania drewnianej deski do krojenia dopasowanej do kształtu Salsa New.

Zlewozmywak został zaprojektowany przez znanego polskiego projektanta Marcina Jędrzaka na wyłączność firmy Deante. Więcej informacji na temat Salsa New można uzyskać na stronie internetowej www.deante.pl.

Cena – Zlewozmywak 1,5 komorowy z ociekaczem Salsa New: 489 PLN

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii