Pilkington Mirroview

Przestronny minimalizm – to najmodniejszy motyw w aranżacji nowoczesnych łazienek. Króluje w nim szkło i lśniące lustra optycznie powiększające przestrzeń. Dzięki najnowszym technologiom produkcji opracowanym przez NSG Group, lustra przeznaczone do stosowania w łazienkach oferują obecnie zupełnie nowy komfort użytkowania.

Funkcjonalnym, a zarazem ozdobnym elementem wyposażenia łazienki są duże lustra, nawet na całą ścianę. Obowiązkowe podczas toalety są ważnym elementem wystroju, zwiększającym wrażenie przestronności. Dzięki nim nawet mała łazienka wydaje się większa i jaśniejsza. Oryginalnym pomysłem aranżacji nowoczesnych łazienek jest lustro z ukrytym ekranem LCD, które tylko pozornie wygląda jak tradycyjne lustro. Wystarczy nacisnąć przycisk pilota, by zmienić zwykłą łazienkę w futurystyczne pomieszczenie.

Multimedialne lustro

Pilkington Mmirroview imitacja telewizora

Szkło Pilkington MirroView™ to lustro nowej generacji, opracowane z myślą o maksymalnym komforcie użytkowników, którzy podczas toalety chcą śledzić wiadomości lub oglądać serial w trakcie relaksującej kąpieli. Jest to nowy na polskim rynku produkt, który z pozoru wygląda jak tradycyjne lustro. W rzeczywistości umieszczona za nim matryca sprawia, że po włączeniu szklana powierzchnia lub jej fragment zmieniają się w telewizyjny wyświetlacz. Po wyłączeniu szklana tafla znów tworzy jednolitą lustrzaną powierzchnię, dyskretnie wkomponowaną w dowolny wystrój wnętrza.

Nowe szkło jest dostępne w ofercie NSG Group w dwóch wersjach. Pilkington MirroView™ przeznaczony jest do słabo oświetlonych pomieszczeń, jak sypialnie czy łazienki. Szkło Pilkington MirroView™ 50/50 dedykowane jest do pomieszczeń o dużym natężeniu światła, do których należą jasno oświetlone galerie handlowe, restauracje czy hotelowe lobby.

Lustrzana technologia wysokiej trwałości

Projektanci nowoczesnych domów czy obiektów komercyjnych sięgają po inteligentne rozwiązania by zapewnić wnętrzom wysoką estetykę, a użytkownikom maksymalną wygodę i funkcjonalność, w tym efektywne wykorzystanie przestrzeni i dostęp do informacji. Postęp technologiczny w produkcji i przetwórstwie szkła, umożliwia spełnianie nawet najbardziej ekstrawaganckich pomysłów designerów i indywidualnych wymagań użytkowników, a Pilkington MirroView™ jest odpowiedzią na nowe potrzeby inwestorów.

Nowe typy luster pozwalają projektować oryginalne i ekstrawaganckie łazienki, które mogą w pełni odzwierciedlać indywidualny charakter i upodobania domowników. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcji będą one nadal funkcjonalne i komfortowe oraz dopasowane do każdego stylu wnętrza.

5 KOMENTARZE

 1. Pisii

  Ale bajer!!!!!!!!!! Już widzę siebie w takiej łazience 😉

 2. Juni96

  No…to mi się podoba 😆

 3. Pioooo85

  Superrr, połączenie funkcjonalności i designu. Tak jak lubię!!!!!!

 4. Pannnnna

  No ja bym spokojnie mogła sobie tak posiedzieć w takiej wanience i popatrzyłabym na takie luuuustro, aż zerknę na ofertę cenową 🙂

 5. Kisia

  Mega, wygląda naprawdę super 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here