piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaPoradyOzdoby świąteczne zrób to sam, czyli jak przygotować proste ozdoby na Boże...

Ozdoby świąteczne zrób to sam, czyli jak przygotować proste ozdoby na Boże Narodzenie

Ozdoby świąteczne wprowadzają do domu wyjątkowy nastrój. Warto więc nie tylko inwestować w gotowe, ale sprawić sobie i swoim bliskim ogromną radość z ich przygotowywania. Nic nie cieszy tak, jak własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje. Możecie przygotować je sami lub wspólnie z najbliższymi. Niech przyświeca nam hasło: „dekoracje świąteczne zrób to sam„. Sprawdźcie, jakie inspiracje dla Was znaleźliśmy.


Skuteczne pozycjonowanie Warszawa

Ozdoby świąteczne diy – girlanda z szyszek

Do przygotowania tej ozdoby będą Wam potrzebne szyszki i zielona włóczka. Ich ilość i długość zależą od tego, jakiej wielkości ma być girlanda. Jak ją przygotować? Wystarczy opleść szyszki włóczką, jedną po drugiej, sukcesywnie je łącząc. Na końcu zaplatamy supeł i gotowe. Banalnie prosta dekoracja, a cieszy oko jak mało która.

dekoracje z girland
diyjoy.com

Ozdoby świąteczne zrób to sam – gałązka z bombkami

Kolejna propozycja, to bardzo efektownie wyglądająca gałązka w towarzystwie Waszych ulubionych bombek. Wystarczy, że przygotujecie trzy bombki, gałązkę, buteleczkę, nitkę, nożyczki i biały spray do dekoracji. Pierwszy krok, to pomalowanie gałązki na biały kolor. Po wyschnięciu zawieszacie na niej bombki, a następnie umieszczacie ją w buteleczce. Możecie wrzucić opcjonalnie w środek lampki. Będzie bardzo klimatycznie.

ozdoby na boże narodzenie
thelovelydrawer.com

Ozdoby bożonarodzeniowe – gwiazdki ze spinaczy na choinkę

A co powiecie na nietypowe ozdoby choinkowe w postaci gwiazdek wykonanych ze spinaczy? Do przygotowania jednej będzie Wam potrzebne 8 drewnianych spinaczy, klej na gorąco i sznurek. Najpierw usuwacie sprężynki, a następnie sklejacie spinacze prostymi bokami. Kolejny krok, to ułożenie ich w kształcie ośmioramiennej gwiazdy oraz przyklejenie ich do siebie. Zakończenie pracy nad gwiazdką, to przyklejenie do niej sznurka. Tak przygotowaną ozdobę świąteczną możecie powiesić na choinkowej gałązce lub udekorować nią okno czy też stroik bożonarodzeniowy.

ozdoby świąteczne zrób to sam
bosch
ozdoby / dekoracje na boże narodzenie zrób to sam
bosch

Dekoracje świąteczne zrób to sam – świecznik z kieliszków

Bardzo łatwa w przygotowaniu i niezwykle efektowna ozdoba. Do jej przygotowania będą Wam potrzebne po 3: świeczki, kieliszki, figurki. Sól lub sztuczny śnieg. Opcjonalnie możecie wykorzystać również stalową tacę lub postawić świeczniki wedle uznania. Zróbcie kopułkę przypominającą zaspę śniegu, a następnie ustawcie na niej figurki. Przykryjcie je kieliszkiem i postawcie na wierzch świeczkę. Gotowe.

Dekoracje świąteczne zrób to sam - świecznik z kieliszków - świąteczny stroik diy
pinterest
RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii