niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaBaterie i zlewozmywakiOdporny na zarysowania i plamy - zlewozmywak Orion

Odporny na zarysowania i plamy – zlewozmywak Orion

Zlewozmywak Orion firmy Franke cechuje subtelne wzornictwo, bezkompromisowa stylistyka oraz ultralekki materiał Tectonite®, z którego jest wykonany.

Matowa powłoka i unikatowe kolory nadają zlewozmywakom Orion oryginalny wygląd, który wpisuje się w najnowsze trendy aranżacji kuchennych. Materiał, z którego jest wykonana linia Orion, dzięki wyjątkowo gładkiej powierzchni, jest odporny na zarysowania, uderzenia oraz powstawanie plam. Dlatego też bez obaw można w swojej kuchni postawić na modną biel, czy jasny orzechowy.

Dzięki innowacyjnej technologii Tectonite® plamy z wina, soku z buraków czy smażonego oleju nie wnikają w strukturę materiału i mogą być zmyte bez śladu nawet po 24 godzinach. Zlewozmywaki Orion są również odporne na wysokie temperatury, nawet do 300˚C, dzięki temu doskonale znoszą wszelkie kuchenne czynności, które wykonujemy wykorzystując zlewozmywak.

Tectonite® zabezpieczony jest dodatkowo specjalną powłoką, dzięki której materiał jest odporny na promieniowanie UV. Takie rozwiązanie pozwala na dowolną aranżację przestrzeni kuchennej, w której zlewozmywak może być ulokowany w bezpośredniej ekspozycji na słońce, jednoczesnej dając pewność, że nigdy nie utraci oryginalnego koloru.

Zlewozmywaki Orion dostępne są w trzech kolorach – onyx, orzechowym oraz bieli polarnej. Nowe modele Orion dają możliwość montażu we wszystkich rodzajach blatów. Dostępne są w wersji jedno i półtorakomorowej o minimalnej szerokości do podbudowy 45 i 60 cm.

Zlewozmywak Orion to przykład produktu, który wpisuje się we współczesny trend eko, doskonale odnajdujący się w każdej aranżacji wnętrz. Materiał Tectonite® jest produkowany z naturalnych komponentów – szkła oraz żywicy, które w 100 % podlegają recyklingowi. Franke jest jedynym producentem, który opracował i opatentował Tectonite®.

Zlewozmywak Orion - odporny na zarysowania i plamy

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii