Nowe baterie kuchenne Franke

Funkcja baterii nie zmieniła się od wielu lat, jednak ich wygląd przeszedł w tym czasie ogromną metamorfozę. Dzisiejsza armatura kuchenna, łącząca funkcje użytkowe z walorami dekoracyjnymi, charakteryzuje się oryginalnymi kształtami i ciekawymi materiałami.

Z myślą o klientach ceniących niezawodność i elegancję firma Franke połączyła najwyższej jakości materiały i nowoczesne wzornictwo, tworząc eleganckie baterie ze stali – Hermes, Iris i Panto. Nowe produkty, które idealnie komponują się ze zlewozmywakami stalowymi marki Franke, otwierają ofertę firmy na sezon 2010.

Nowe baterie kuchenne FrankeNowe baterie kuchenne FrankeNowe baterie kuchenne FrankeBaterie inspirowane luksusem

Odpowiednio dobrana bateria kuchenna powinna być połączeniem stylu i funkcjonalności, aby dopełniała wnętrze i ułatwiała codzienne kuchenne prace. Kierując się tą zasadą Franke połączyło najnowocześniejszą technologię, charakteryzującą produkty firmy z efektownym designem, zgodnym z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz. W ten sposób do oferty Franke dołączyły nowe baterie – Hermes, Iris i Panto.

Cechą szczególną nowej armatury marki Franke jest materiał, z którego została wykonana – wysokiej jakości stal szlachetna, nadająca produktom luksusowy wygląd. Stal szlachetna, znana także jako INOX, jest jednym z bardziej praktycznych i efektownych materiałów wykorzystywanych do produkcji urządzeń kuchennych. Dzięki swoim właściwościom – odporności na środki chemiczne, wysokie temperatury i korozję oraz efektownej strukturze z delikatnym połyskiem, materiał idealnie komponuje się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach.

Franke jako jeden z pierwszych producentów armatury kuchennej, rozszerzył swoją ofertę o baterie ze stali. Nowe baterie są uzupełnieniem oferty Franke i alternatywną dla dotychczasowych produktów, dostępnych w wersji chromowanej. Armatura wykonana ze stali nierdzewnej idealnie komponuje się ze stalowymi zlewozmywakami Franke, cieszącymi się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Nowe modele baterii różnią się stylem, designem i funkcjonalnością, aby każdy wielbiciel nowoczesnych rozwiązań, mógł wybrać wśród oferty Franke coś dla siebie:

BATERIE KUCHENNE FRANKE

Hermes – cicha, nowoczesna bateria kuchenna z wyciąganym, półprofesjonalnym natryskiem o długości 120 cm. Armatura stylizowana na baterię profesjonalną, przeznaczona jest do użytku domowego. Wymiary: 698×267 mm. Cena detaliczna: 1 099 PLN/brutto.

Iris – cicha bateria kuchenna o klasycznym kształcie, zaopatrzona w wyciąganą wylewkę, obrotowa o 120°. Produkt przeznaczony do użytku domowego, wyróżniający się niecodziennym designem, doskonale wpisującym się w każdą aranżację kuchni. Wymiary: 272×255 mm. Cena detaliczna: 999 PLN/brutto.

#zdjecie1#Panto – cicha, smukła bateria kuchenna ze stałą wylewka, obracalną o 360°. Produkt przeznaczony do użytku domowego, doskonale wpisujący się w nowoczesne aranżacje kuchni. Bateria wyposażona w unikalny system sterowania temperaturą i ciśnieniem strumienia wody, za pomocą dwóch oddzielnych mieszaczy. Wymiary: 450×180 mm. Cena detaliczna: 849 PLN/brutto.

Gwarancja jakości Franke

Wszystkie baterie kuchenne marki Franke wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów i z użyciem najnowszych technologii, zapewniających wieloletnią, bezawaryjną eksploatację. Baterie wyposażone zostały w nowoczesne, trwałe głowice ceramiczne, pozwalające szybko wyregulować strumień i temperaturę wody. Każdy produkt marki Franke z wyciąganą wylewką posiada także specjalny zawór, odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku. Dzięki temu ponowne użycie baterii nie wymaga czekania na powrót wody do baterii. Hermes, Iris i Panto, podobnie jak wszystkie baterie kuchenne z oferty Franke Polska, objęte zostały przez producenta 15-letnią gwarancją.