piątek, 26 sierpnia, 2022
Strona głównaMebleJasne meble - wybieramy kolory ścian i dodatki

Jasne meble – wybieramy kolory ścian i dodatki

Jeśli w Twoim mieszkaniu królują jasne meble, nie będziesz mieć problemu z doborem koloru ścian czy dodatków. Do takich sprzętów pasują niemal wszystkie barwy – które zestawienia będą najatrakcyjniejsze?


Aranżacje z jasnymi sofami, fotelami czy stołami są lekkie i wnoszą wiele światła do wnętrza. Tego typu meble stwarzają wiele możliwości – można je łączyć zarówno z delikatnymi barwami jak i tymi bardziej nasyconymi. W zależności o tego z jakimi kolorami je połączysz, Twój dom nabierze charakterystycznego stylu i atmosfery.

Jasne meble z jasnymi dodatkami

jasne meble jakie dodatki
boworking.it

Jeśli Twoje mieszkanie jest małe, bardzo dobrym połączeniem będzie połączenie białych czy kremowych mebli ze ścianami i dodatkami w zbliżonych barwach. Takie połączenie sprawi, że pomieszczenia wydadzą się bardziej przestronne i rozświetlone.

jakie dodatki do jasnych mebli
agenceoneheart.com

Ciekawą propozycją jest również połączenie jasnych mebli z białą, beżową lub jasnoszarą ścianą oraz dodanie do tego zestawu jednego kolorystycznego, mocnego akcentu. Taka konfiguracja nada przestrzeni trójwymiarowości oraz sprawi, że projekt aranżacji będzie sprawiał wrażenie dokładnie przemyślanego.

Jasne meble w duecie z brązem

jasne meble brązowe dodatki
agenceoneheart.com

Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza elementy kontrastu, ale nie masz ochoty za bardzo szaleć z nietypowymi kolorami, możesz postawić na ściany i dodatki w odcieniach brązu. Ten jaśniejszy sprawi, że pokoje zrobią się przytulne i ciepłe. Ciemny brąz nada pomieszczeniom elegancji i dostojności.

Jasne meble i intensywne kolory

jasne meble z żółtymi ścianami
agenceoneheart.com
czerwona ściana jasne meble
agenceoneheart.com
jasne meble kontrastowe ściany
homepolish.com

Aranżując przestrzeń, najczęściej sięgamy po barwy bezpieczne, stonowane. Jeśli jednak lubisz postawić na mocne akcenty kolorystyczne, warto pomyśleć o „odważnej” ścianie czy dodatkach. Mieszkanie z akcentem soczystego koloru na pewno nie będzie nudne. Nie musisz „kolorować” wszystkich ścian, wystarczy że intensywna barwa będzie na jednej z nich.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii