piątek, 26 sierpnia, 2022
Strona głównaŁazienkaCeramika łazienkowaJak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higieny

Jak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higieny

Nowoczesna, higieniczna i ekologiczna łazienka nie jest już tylko odległym marzeniem. Pomagają nam w tym nowoczesne technologie, które we własnym domu może mieć praktycznie już każdy z nas. 

Wszystkie nowoczesne rozwiązania, które zapewniają odpowiedni poziom higieny nawet najbardziej wymagającym użytkownikom zostały zamknięte w opatentowanej przez KOŁO technologii Rimfree®. Sprawdź, co kryje się pod tym pojęciem?

Jak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higieny

Określenie Rimfree® to połączenie powstałe z dwóch angielskich słów – „rim”, które oznacza kołnierz, obrzeże oraz „free”, które oznacza wolny od. Dlatego mówimy o tym, że miski KOŁO są bezkołnierzowe i pozbawione wszelkich rantów. Oryginalne Rimfree®, to coś dużo więcej niż nowocześnie zaprojektowana, uproszczona forma ceramiki łazienkowej. To przede wszystkim łatwość w utrzymaniu higieny i nowoczesne standardy. Wewnętrzny kołnierz stosowany w standardowych miskach ustępowych był siedliskiem kamienia, brudu i bakterii. Stworzenie miski o innowacyjnym kształcie wewnętrznej części, umożliwiło wyeliminowanie zbędnego kołnierza.

Jak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higieny

W czym tkwi sekret Rimfree®?

Sekret technologii Rimfree® tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca misę dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda nie wylewa się z misy przy spłukiwaniu, a delikatnie spływa po jej rantach, zapewniając odpowiednią czystość i higienę. System spłukujący efektywnie opłukuje całą misę pozostawiając ją idealnie czystą.

Dodatkowo, każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co utrzymanie misek WC w czystości jest bardzo proste. Brud nie zbiera się w niepotrzebnych zakamarkach i rantach, które są trudne w utrzymaniu czystości. Brak kołnierza, to brak bakterii i brudu, przez co miska zawsze wygląda czysto i estetycznie. Nie ma również już potrzeby stosowania mocnej chemii, aby utrzymać toaletę w należytej czystości.

Gładka powierzchnia wnętrza miski przekłada się również na aspekt wizualny. Dodatkowo rozwiązanie bezkołnierzowe pozwala dbać o środowisko naturalne. Dzięki technologii Rimfree® możemy zapomnieć o używaniu silnych detergentów do czyszczenia toalety, wpływając dzięki temu na ochronę środowiska naturalnego. Wystarczy delikatne przetarcie muszli, bez używania agresywnych środków czystości, aby zachować odpowiedni poziom higieny.

Produkty Rimfree® spełniają europejską normę produktową EN 997, posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa oraz certyfikat zgodności z Polską Normą. Dodatkowo wszystkie miski WC, dostosowane są do spłukiwania 2/4 l, co przyczynia się do mniejszego zużycia wody.

W produktach marki KOŁO, technologia Rimfree®, staje się standardem, który wyróżnia markę na tle konkurencji. KOŁO posiada najszerszą na rynku ofertę misek pozbawionych kołnierza.

Miski bezkołnierzowe dostępne są w seriach KOŁO Life!, Traffic, Style, Nova Pro, Nova Pro bez barier, 4U, iCon, iCon XS, Renova nr 1, Renova nr 1 Plan i Modo.

www.kolo.com.pl

Jak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higienyJak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higienyJak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higienyJak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higienyJak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higienyJak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higienyJak zachować czystość w łazience? Wyposażenie ułatwiające utrzymanie higieny

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii