wtorek, 21 czerwca, 2022
Strona głównaNasze patronatyInterior Design Forum - weź udział w 14. edycji!

Interior Design Forum – weź udział w 14. edycji!

Interior Design Forum, to jedno z najciekawszych wydarzeń w branży tekstyliów domowych i obiektowych, które w tym roku zostaną zorganizowane w stolicy. Zapraszamy Was na 14. edycję tego wydarzenia już 28 lutego 2019 r. do Centrum Praskiego Koneser.

Interior Design Forum rozgrzewa do czerwoności ciekawość miłośników dobrego designu dwa razy w roku. To właśnie na tym wydarzeniu spotykają się najważniejsi w branży producenci oraz importerzy tekstyliów domowych oraz obiektowych. Biorąc udział w Interior Design Forum macie szansę sprawdzić, co w piszczy w trendach i najnowszych katalogach produktowych wystawców. Pojawcie się na wydarzeniu zwłaszcza, jeśli jesteście związani z handlem w branży wyposażenia wnętrz, projektujecie i dekorujecie mieszkania czy domy, bądź też zarządzacie hotelami oraz restauracjami. Nie może Was także zabraknąć, jeśli po prostu chcecie wprowadzić do swoich mieszkań nowe rozwiązania czy dekoracje.

Aranżacja wnętrz interior design forum

Interior Design Forum – zainspiruj się

Targom towarzyszyć będzie szereg wykładów podczas których dowiecie się wiele na temat aranżacji wnętrz, głównie obiektowych, w tym hoteli oraz biur. Ponadto w programie przygotowano również oferty dla sklepów, czyli wykłady dotyczące nowoczesnych form marketingu, a także sprzedaży.

Jak zwykle Jerzy Osika, prezes firmy Promedia i przedstawiciel na Polskę światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku, poprowadzi prezentację podczas której będziecie mieli okazję dowiedzieć się, co będzie modne w branży wyposażenia wnętrz w najbliższych sezonach.

Wykłady odbędą się w głównej hali targów. Wstęp na nie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Interior Design Forum

Interior Design Forum i Interior Design Awards

Niewątpliwie bardzo ważnym punktem programu będzie rozstrzygnięcie konkursu Interior Design Awards na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych. Wzorem poprzednich lat będziemy mieli zaszczyt współoceniać zgłoszone kandydatury. W ubiegłym roku nagrodę główną otrzymało Stare Kino Cinema Residence w Łodzi, którego wnętrze zaprojektował R Home Łukasz Rzepecki. W związku z wysokim poziomem konkurencji zostało przyznanych również kilka wyróżnień.

14. Interior Design Forum odbędzie się 28 lutego 2019, natomiast edycja jesienna zaplanowana jest na 5 września 2019. Miejscem wydarzenia po raz kolejny będzie Centrum Praskie Koneser – nowoczesny obiekt z industrialną duszą w centrum warszawskiej Pragi.

Aby wziąć udział w targach wystarczy zarejestrować się przez stronę: www.interiordesignforum.pl/rejestracja. Udział w Interior Design Forum jest bezpłatny dla wszystkich osób zawodowo związanych z branżą tekstyliów domowych – handlowców, architektów, dekoratorów oraz projektantów wnętrz, przedstawicieli branży HoReCa, studentów i uczniów szkół związanych z branżą oraz mediów.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii