piątek, 26 sierpnia, 2022
Strona głównaŁazienkaCeramika łazienkowaUmywalki z kamienia od InduStone

Umywalki z kamienia od InduStone

W najmodniejszych łazienkach królują obecnie umywalki nablatowe, zwłaszcza kamienne, które są niezwykle efektowne oraz trwałe. Ich dodatkowym atutem jest unikatowość, gdyż tak jak każdy kamień jest inny, tak i każda umywalka jest jedyna w swoim rodzaju.

Kamień naturalny powszechnie kojarzony jest z elegancją i luksusem, na który nie każdego stać. Piękno i unikatowość rzucają się w oczy jako pierwsze. Estetyzm przedmiotów wykonanych z kamienia jest tak oczywisty, że nieraz przyćmiewa ich praktyczny wymiar, a przecież materiał ten jest niezwykle funkcjonalny i trwały. Odpowiednia impregnacja zapewnia naturalnemu kamieniowi odporność na wodę, przez co również długowieczność, która połączona z twardością i ponadczasowością sprawia, że kamienne umywalki są niezwykle praktyczną i ciekawą alternatywą dla produkowanych masowo umywalek ceramicznych.

InduStone ONYX

Umywalki wykonane z kamienia mogą być różne – w zależności od rodzaju minerału, koloru i stylu umywalki. Na naszym rynku pojawiły się już wyroby produkowane w Indonezji z prastarych skał wydobywanych z głębi ziemi, które zadziwiają i zachwycają oryginalnością. Szeroki wybór takich wytwarzanych ręcznie indonezyjskich umywalek nablatowych z kamienia naturalnego prezentuje polski importer InduStone, w którego ofercie można znaleźć niezwykłe i unikatowe okazy.

Umywalka InduStone Fossil Wood

InduStone Fossil Wood
Umywalka InduStone Fossil Wood

Wszystkie produkty InduStone są wyjątkowe, jednak najbardziej zadziwiają umywalki nablatowe Fossil Wood wytwarzane z przepięknego, prastarego, skamieniałego drewna liczącego blisko dwadzieścia milionów lat. Pierwotne piękno umywalek wykonanych z tego minerału zachwyca wzorzystością, wieloma kolorami i odcieniami, a także nieregularnym, artystycznym kształtem. Skamieniałe drewno należy do materiałów bardzo twardych i odpornych na uszkodzenia, a umywalki zeń wykonane wyciosane są z jednego kawałka kamienia, co po właściwej impregnacji zapewnia im długi i funkcjonalny żywot.

Umywalka InduStone River Stone

InduStone River Stone
Umywalka InduStone River Stone

River Stone – umywalki z kamienia rzecznego wykonane są z przepołowionego otoczaka o ścisłej, litej strukturze i gładkiej, obłej powierzchni. Ręczna obróbka zapewnia pieczołowite wykończenie i dokładne sprawdzenie pod kątem ewentualnych mikropęknięć. Zachwycają każdego miłośnika form bezpretensjonalnych, surowych, zaprojektowanych przez naturę, ponieważ kształt umywalki jest taki sam jak kształt kamienia, z którego został wykonany.

Umywalka InduStone Erosi

InduStone Erosi
Umywalka InduStone Erosi

Umywalki nablatowe Erosi w pewnej mierze przypominają te wykonane z kamienia rzecznego, brak im jednak tej obłości cechującej ukształtowane przez wodę otoczaki. Erosi mają formę bardziej ostrą i surową, są wykonane z dużych, jednolitych głazów onyksu czy też marmuru, które noszą na zewnątrz wyraźne ślady kucia i łupania. Wewnątrz są natomiast perfekcyjnie wypolerowane. Ich oszczędne, niejednokrotnie kanciaste piękno stanowi niezwykłą ozdobę każdej łazienki.

Wyroby Industone z marmuru czy onyksu mają już bardziej tradycyjne formy, a ich barwy, różnorakie odcienie, piękny rysunek wewnętrznych żyłek i atrakcyjne kształty sprawiają, że cieszą oczy przez wiele lat użytkowania. Jednakże to właśnie te niezwykłe umywalki Fossil Wood, River Stone i Erosi są tyleż rzadkim co oryginalnym elementem aranżacji łazienki, którego piękno nie przemija wraz ze zmieniającymi się trendami.


art. sponsorowany

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii