ELIES MEBLE: unikalne kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży

2
ELIES unikalne kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży

Pamiętajmy, iż własny pokój jest dla naszych dzieci szczególnym miejscem. Powinny czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Dlatego tak ważna jest odpowiednia aranżacja tej przestrzeni. Niech inspiruje, zachęca nasze dzieci do kreatywności, a tym samym, pomaga im w rozwijaniu wyobraźni.

Meble Elies, łóżko Fiori

Meble dla dzieci i młodzieży Elies współtworzyli włoscy styliści. Wykreowali oni kolekcje o bajecznie pięknych, delikatnych i subtelnych kolorach. To one, bez wątpienia wpływają na łagodzenie emocji, tak bardzo utrudniających dzieciom koncentrację oraz na wprowadzaniu ich w dobry nastrój.

Elies meble dziecięce i młodzieżowe kolekcja sunny

Firma Elies oferuje Państwu wyjątkowe kolekcje mebli dziecięcych i młodzieżowych. W naszym sklepie internetowym www.elies.pl można znaleźć zarówno białe, uniwersalne mebelki, jak i zupełnie wyjątkowe z dodatkiem delikatnego różu dla dziewczynek czy koloru niebieskiego dla chłopców.

ELIES unikalne kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży

Firma Elies umożliwia Państwu zakup pojedynczych elementów lub całych kolekcji naszych bajecznych mebli. Dzięki nim można stworzyć dziecku kącik do zabawy, nauki, odpoczynku oraz snu.

Elies meble – duży wybór

Na naszej stronie www.elies.pl dostępne są:

  • pojemne szafy,
  • praktyczne regały,
  • piękne komody,
  • funkcjonalne biurka,
  • efektowne łóżka,
  • wygodne krzesła i materace.

Elies meble – bezpieczeństwo dla dzieci

Nie bez znaczenia jest fakt, iż meble dla dzieci i młodzieży Elies wykonane są z najlepszych płyt MDF (najwyższa klasa E1). Dzięki temu są one trwałe, solidne i stabilne. Z pewnością posłużą Państwa pociechom dużo dłużej niż ich tańsze odpowiedniki ze zwykłych, cienkich i lekkich płyt sklejkowych/wiórowych.

Płyty, z których wykonane są nasze meble dla dzieci i młodzieży, jako jedne z nielicznych nie zawierają szkodliwego dla zdrowia związku formaldehydu, uwalniającego się często do powietrza w trakcie użytkowania mebli.

elies meble

elies meble dla dzieci i młodzieży

Zwróćmy również uwagę na rodzaj farb, którymi pomalowane są. Wszystkie produkty firmy Elies są tworzone przy udziale ekologicznych farb, na bazie nieszkodliwych dla środowiska komponentów wodnych. Także praktyczne laminaty wykonano z najwyższej klasy materiałów.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo krawędzie mebelków są zaokrąglone. Drzwiczki wyposażone w nowoczesne samozamykające się zawiasy, a szuflady mają zamocowane bezpieczne prowadnice, które skutecznie zabezpieczają przed przytrzaśnięciem palców.

meble dla dzieci i młodzieży elies

Na kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży z serii Neo otrzymają Państwo aż 5 lat gwarancji!

Dzięki współpracy z firmą Noukie’s posiadamy również w swojej ofercie kolekcje mebli dla najmłodszych dzieci – między innymi łóżeczka ze szczebelkami zamieniane potem w praktyczne tapczaniki lub wygodne biurka.

Unikalne kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży eliesDziecięce i młodzieżowe meble elies

Wejdź na www.elies.pl i obejrzyj
unikalne, solidne i prawdziwie trwałe
kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży firmy Elies.


ZAPRASZAMY
również do naszego Showroomu w Warszawie
przy ul. Bartyckiej 24/26 pawilon 13
tel.: 502 608 618

Kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży elies