Dźwiękochłonne drzwi wejściowe

Dźwiękochłonne drzwi wejścioweClassen, producent skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, wprowadził do swojej oferty wewnętrzne drzwi wejściowe. Kolekcja Bord to pierwsza tego typu propozycja firmy Classen, skierowana do preferujących prostotę stylu w połączeniu z twardym charakterem i mocną konstrukcją.

Drzwi Bord mają wzmocnioną konstrukcję hybrydową obustronnie pokrytą płyta drewnopochodną okleinowaną laminatem Classen CPL, Classen Iridium lub oleiną PCV, a także profil przylgi Hard Edge K powodują, iż drzwi z najnowszej kolekcji Bord stanowią jednocześnie gwarancję bezpieczeństwa i trwałości na długie lata.  

Nowe wewnętrzne drzwi wejściowe zostały dodatkowo wyposażone w tzw. progi opadające, które zabezpieczają przed pyłem i insektami, poprawiają akustykę i w pełni dostosowują się do nierównej podłogi, przez co zastępują progi stałe. Skrzydła drzwiowe Bord posiadają ponadto bolce antywyważeniowe i wizjer. Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji w połączeniu z bogactwem okuć i wyposażenia dodatkowego umożliwia więc realizację indywidualnych koncepcji i dopasowanie drzwi praktycznie do każdego wnętrza.

Skrzydła drzwiowe Bord mają grubość 40 lub 46mm (grubsze posiadają płaskowniki stalowe) stanowić mogą komplet wraz z ościeżnicą drewnopochodną Bord.

Dostępne dekory drzwi: akacja, akacja jasna, buk, dąb, klon 1K, klon 2K, cocobolo i makassar. Na życzenie klienta, drzwi mogą zostać również wykonane z białej okleiny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here