niedziela, 26 maja, 2024

Czerwony zlew granitowy

Twórcy polskich zlewów granitowych Laveo zaprojektowali czerwony zlewozmywak! Taki kolor „granitu” to rzadkość… i duże ryzyko producenta, dlatego na rynku dostępna jest jedynie limitowana seria 100 sztuk zlewozmywaków.

Ogólnie dostępne zlewy granitowe to niewielka gama kolorystyczna z palety bieli, beży, szarości i czerni. Zlew granitowy w innym kolorze trzeba zazwyczaj zamawiać na specjalne życzenie, a jego cena w przypadku indywidualnej produkcji może być bardzo wysoka. Jeżeli więc szukamy nowych możliwości i marzymy o oryginalnym wystroju w kolorze czerwieni teraz jest szansa na zakup zlewu pod kolor kuchni bez dopłaty za indywidualny projekt.

W działach aranżacji sieci Leroy Merlin pojawił się bowiem czerwony zlewozmywak granitowy Negro. Negro z czerwonego granitu to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o sporych wymiarach 790 x 500 mm. Wykonany jest z opatentowanej mieszkanki 80% z minerałów, w 20% z żywic poliestrowych, o dużej grubości materiału. Jego prosta i nowoczesna forma idealnie współgra z nadaną mu wyrazistą, czerwoną barwą. Ze względu na mocne kąty i proste kształty doskonale sprawdzi się w towarzystwie nowoczesnych mebli oraz armatury.

Poprzedni artykułDom w minimalistycznym stylu
Następny artykułBiel i czerń na salonach
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii