piątek, 26 sierpnia, 2022
Strona głównaPokój dzieckaCórka Doroty Gardias i Jej pastelowy pokój

Córka Doroty Gardias i Jej pastelowy pokój

Dorota Gardias, prezenterka TVN pokazała, jak urządziła pokój swojej 3-letniej córki. Wnętrze utrzymane jest w pastelowej kolorystyce, gdzie beżowe ściany są tłem dla białych mebli i kolorowych dodatków.

Kiedy dziecko wchodzi w wiek przedszkolny i przestaje być już małym niemowlakiem, przychodzi pora na to, żeby uczynić jego pokój nieco mniej dziecinnym. Zaczęło się od beżowych ścian i drewnianej podłogi. Potem przyszedł czas na meble. Pani Dorota postawiła na białe meble marki Pinio.

Pokój oświetlają lampa wisząca, lampa stojąca ustawiona na komodzie oraz kinkiet – wszystko sygnowane metką polskiej marki Lamps&Company, która odpowiada także za tekstylia znajdujące się w pokoju. Prezenterka zestawiła ze sobą kilka kolekcji marki – Chevron Mint i gwiazdki w kolorach Pink&Mint oraz Mint&Grey. Modny chevron, który znalazł się na pościeli i lampie stojącej, podkreśla stylowy charakter pokoju i nadaje mu nieco powagi, pastelowe gwiazdki, pompony przy łóżku i zdjęcia z czasów niemowlęcych w ramkach na ścianie przypominają z kolei, że nadal znajdujemy się w pokoju dziecka.

>>> Zobacz inny pokój urządzony specjalnie dla 4-letniej dziewczynki

gdzie mieszka dorota gardiascórka doroty gardiasdorota gardias z córką

RELATED ARTICLES

3 KOMENTARZE

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii