Ceramika złotem pokryta

Łazienkowe perełki – dlatego że błyszczą, zdobią, są drogie i ekskluzywne. Uchwyty kabin prysznicowych z kryształkami Swarovskiego, srebrna i złota ceramika, czy romantyczne brodziki w kwiaty – to właśnie takie „perełki” w ofercie Coram Poland, o istnieniu których przeciętny klient po prostu nie wie. Ukryte w cennikach niech ujrzą światło dzienne.

Kryształy Swarovskiego kuszą niezwykłym blaskiem. Precyzyjnie oszlifowane szkło mieni się pięknie w każdym oświetleniu, również w świetle łazienkowych kinkietów. Przekonać się o tym mogą właściciele kabin włoskiej marki Provex z serii E-Lite i S-Lite, w których producent oferuje uchwyty kabin prysznicowych dekorowane właśnie kryształami Swarovskiego. W linii E-Lite eleganckie uchwyty w formie niewielkich prostokątów mogą być zdobione kryształami na trzy sposoby: dekoracją może być jeden duży kryształ osadzony w centralnej części uchwytu lub grupa drobnych kryształków umieszczona w środkowej części gałki oraz na jej obrzeżach. Z kolei w kolekcji kabin S-Lite podłużny uchwyt w całości inkrustowany jest małymi kryształkami.

Ceramika złotem pokryta

Kryształy Swarovskiego, mieniące się kolorami tęczy, na pewno dodadzą odrobinę luksusu każdej łazience. Podkreślą też subtelną formę natrysków marki Provex opartych o duże powierzchnie szkła i minimalistyczne profile.

Ceramika złotem pokryta

Ceramika wykończona złotem

Dla miłośników szlachetnych wykończeń dedykowana jest ceramika Sfera włoskiej marki Disegno Ceramica zdobiona srebrem i złotem. Bidety i sedesy w kształcie kuli do połowy swej wysokości mają kolor biały, a od połowy – na życzenie klienta – mogą mieć kolor srebrny lub złoty. Oba wykończenia są eleganckie i stylowe, a przy tym bardzo uniwersalne, ponieważ pasują kolorystyką do większości armatury i łazienkowych dodatków dostępnych na rynku. Biało-srebrna wersja ceramiki Sfera świetnie będzie wyglądała w łazienkach utrzymanych w stylu nowoczesnym, wersja biało-złota może być kontrapunktem w łazienkach, które swoją estetyką nawiązują do stylu retro. Wymiary obu ceramicznych elementów wynoszą 55x56x45,5 cm.

Prawdziwą perłą stylu romantycznego stylu w ofercie Coram Poland są ceramiczne brodziki prysznicowe z kolekcji Filo Pavimento firmy Disegno Ceramica. Oba pokryte są roślinnym ornamentem, lecz na brodziku brązowym są to białe kwiaty, na białym – szare liście. Dekoracja pełni podwójną rolę: ozdobną oraz użytkową, ponieważ jest elementem antypoślizgowym. Oprócz brodzików Filo Pavimento produkowanych w rozmiarach 100×70 cm i 90×90 cm firma Disegno oferuje inne brodziki, utrzymane w romantycznej stylistyce, m.in. z motywem motyla (model Farfalle o wymiarach 180×80 cm).

Ceramika złotem pokrytaCeramika złotem pokryta