Berliński pomysł na wypoczynek

Nic tak nie równa się dobremu odpoczynkowi jak po prostu wygodna kanapa. Po wyczerpującym dniu pracy każdy z nas zasługuje na odrobinę relaksu. MM Collection proponuje „zachodnio-brzmiący” zestaw Berlin.

Berliński pomysł na wypoczynekZestaw Berlin można skompletować na różne sposoby, korzystając z dwu- i trzyosobowych modeli. W salonie o dużej powierzchni polecanym układem jest kształt litery L. Charakter zestawu podkreślą także dwie wolno stojące sofy umieszczone po dwóch stronach stylowej ławy.

Mniej miejsca zajmie model w postaci narożnika kombinowanego, przeznaczony zarówno dla siedzących gości jak i drzemiących domowników. Niezależnie od wariantu ułożenia, uzupełnieniem zestawu może być kwadratowa pufa, ustawiona tak jak sofa na metalowych nóżkach. Berliński pomysł na wypoczynekStarannie wyprofilowane ruchome oparcia, sprawdzają się jako wygodne poduszki pod głowę, podczas np. oglądania filmu.

Krawędzie sofy mają zaokrąglony kształt i w zestawieniu ze skórą naturalną nadają ”Berlinowi” elegancji. Komplet można dopasować do każdego wnętrza, dzięki różnorodnym barwom i odcieniom, które są do dyspozycji.

2 KOMENTARZE

  1. Iza Pieniak

    Podobają mi się te ruchome oparcia. Są w sam raz do leniuchowania przed telewizorem albo do czytania książek. Jednak nie podoba mi się materiał z jakiego jest wykonany. Zmieniłabym go na ten co mam w obecnej chwili (z Fargotexu, z serii łatwo czyszczącej Magic Home) i byłoby idealnie 🙂