mały salon inspiracje na stolik do salonu

Nie ma to jak zapach małej czarnej wypitej w wygodnym fotelu lub na kanapie, prawda? Nie każdy metraż umożliwia jednak aranżację salonu wespół z dużym stolikiem kawowym. Jest jednak na to sposób. Tekstem „Mały salon inspiracje na stolik kawowy” podpowiadamy Wam, jak wprowadzić do przestrzeni ich mały substytut.

Mały salon inspiracje

W naprawdę małych mieszkaniach rzadko zdarza się, żebyśmy rezygnowali z dodatkowych miejsc siedzących na rzecz tradycyjnego stolika kawowego. Posiadacze małego metrażu doskonale wiedzą, że każdy wolny centymetr jest przecież na wagę złota. Istnieją jednak sposoby na to, aby z pomocą półki lub kilku z nich stworzyć przestrzeń na kubek małej czarnej.

Stolik kawowy
sugarandcloth.com

Stolik zajmuje mało miejsca i stanowi idealne połączenie dobrego designu z funkcjonalnością. Wprowadza niemałe zamieszanie do wystroju salonu, a przy okazji jest dowodem na to, że olbrzymia przestrzeń do wygodnego wypicia filiżanki kawy nie jest wymagana.

Mały stolik kawowy
sinnenrausch.blogspot.co.at

Wystarczy kilka deseczek, aby stworzyć powyższy mini stolik. Jest kompletnie nieinwazyjny, zajmuje niewiele miejsca, a przy tym stanie się prawdziwym przyjacielem każdego kawosza.

nakladka na kanapę
francoisetmoi.com

A może mała nakładka na kanapę? Wystarczą trzy deski, kilka gwoździ i farby. Szybka i łatwa w przygotowaniu, a ile z niej pożytku, nieprawdaż?

Stolik na kawę
jenwoodhouse.com

Mały stoliczek, a w zasadzie podkładka, którą z powodzeniem można schować do szafy i wyjmować tylko na leniwe kawowe popołudnia.

Mały stolik na kawę na ścianie
madefromscratch.co.nz

A może deseczka przyczepiona do ściany? Zajmuje mało miejsca, a funkcjonalność – 100%.

1 KOMENTARZ

  1. Piu8

    Zrobiłam, dzięki za instruktarz 😉 wygodny bardzo ten stoliczek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here