poniedziałek, 20 czerwca, 2022
Strona głównaWydarzenia20-lecie BoConcept w Polsce - relacja z wydarzenia

20-lecie BoConcept w Polsce – relacja z wydarzenia

Marka BoConcept 20 lutego 2020 r. świętowała dwudziestolecie działalności na polskim rynku. Impreza odbyła się w stołecznym salonie przy ul. Woronicza 31 podczas której bawiło się ponad 200 architektów, partnerów biznesowych, przyjaciół marki oraz przedstawicieli mediów. Spotkaniu towarzyszył duński design, okraszony przysmakami i osiągnięciami techniki. 

Spotkanie poprowadziła Ewa Mierzejewska – historyk sztuki i znana dziennikarka od lat związana z branżą wnętrzarską. Przywołała ona kilka wspomnień o designie sprzed dwóch dekad oraz historii marki BoConcept. Można było też posłuchać ciekawostek o produktach BoConcept z 2000 roku, które przedstawił Kamil Maślanka, właściciel salonu BoConcept.

Na polskich urodzinach BoConcept obecna była też Zoe Shields, Country Manager z ramienia BoConcept A/S na rynki: UK, Ireland, Central/Eastern Europe.

BoConcept – co się działo

Partnerem wydarzenia był Samsung. Uwagę gości zwracała ściana zaaranżowana najnowszymi telewizorami tej marki z serii QLED i The Frame, na których wyświetlano filmy promocyjne BoConcept z ostatnich 20 lat. The Frame to linia stworzona we współpracy ze znanym i cenionym na świecie projektantem Yves’em Behar. Zgodnie z jego zamysłem telewizor nie jest jedynie „czarną skrzynką, a za sprawą specjalnego sklepu ze sztuką – Art Store –możesz podziwiać w domu dzieła pochodzące z renomowanych światowych galerii, kiedy akurat nie oglądasz filmu. Uczestnicy spotkania jako pierwsi w Europie mieli też okazję zobaczyć najnowszy telewizor koreańskiej marki – The Sero, który swoją światową premierę miał w styczniu na targach CES 2020 w Las Vegas. Jego obracany ekran można ustawić pionowo, co pozwala na wygodne oglądanie treści pochodzących z aplikacji Instagram czy TikTok – tak, jak na telefonie.

Ważnym punktem wydarzenia były warsztaty kulinarne Cook Story by Samsung, poprowadzone przez Bartosza „Snecza” Dębskiego – znanego szefa kuchni, blogera kulinarnego i redaktora prowadzącego audycje kulinarne w Newonce Radio. Jego interpretacja meksykańskiej kuchni z użyciem ciekłego azotu oczarowała podniebienia gości.

Na urodzinowej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. Tym razem jednak obdarowany został nie jubilat, lecz goście, wśród których rozlosowano vouchery na zakupy i upominki rzeczowe. Zwycięzca loterii otrzymał kultowy fotel Imola od BoConcept, w dowolnej, wybranej przez siebie tkaninie, wraz z poradą projektanta, a także – prawdziwa gratka! – kolekcjonerską miniaturę fotela Imola w skali 1:16.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii