Zieleń bez ograniczeń!

Zawsze i wszędzie – zwłaszcza wiosną i latem – chcemy cieszyć się naturalną trawą. Czasem nie jest to możliwe. Jednak nawet wtedy mamy szansę na „zieleń pod stopami”, a to dzięki syntetycznej trawie MultiGrass, która łudząco przypomina tę naturalną.

MultiGrass – alternatywa dla trawy, ma wiele atutów, których brakuje tej naturalnej. Jest dostępna w wielu wersjach, sugestywnie naśladujących przyrodę – kolorystyką, wyglądem i strukturą. Jej zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne. Np. po opadach nie trzeba jej suszyć, ponieważ ma specjalne „odpływy” – otwory dylatacyjne. Użytkując ją w okresie letnim, przy bardzo wysokich temperaturach można zraszać ją dla zwiększenia komfortu użytkowania. Nie trzeba jej demontować na zimę – to produkt wielosezonowy.

Ponadto MultiGrass nie wymaga podlewania, koszenia i nawożenia. Ta trawa jest miła w dotyku, przyjazna dla dzieci i zwierząt, ekologiczna. W ramach pielęgnacji wystarczy od czasu do czasu szczotkować ją, aby przywrócić włókna do pozycji pionowej.

Decydując się na sztuczną trawę, w krótkim czasie i bardzo łatwo osiągniemy optymalny efekt – miękką, zieloną, atrakcyjną nawierzchnię inspirowaną naturą. Co ważne – taki efekt będzie utrzymywał się bardzo długo przy naszym minimalnym wkładzie pracy.

Zobacz także  Meble rattanowe do ogrodu

Montaż trawy MultiGrass jest wyjątkowo prosty i szybki. W zależności od podłoża (gdy jest tylko utwardzone, trawę trzeba rozłożyć na geowłókninie) na oczyszczoną powierzchnię (np. betonu, gresu czy drewna) trawę rozkłada się i docina na wymiar. Na łączeniach oraz na obrzeżach mocuje się ją za pomocą taśmy montażowej i miejsca te dociąża się. To wystarcza, aby zieloną trawą cieszyć się na co dzień i bez ograniczeń.

Szczegółowe informacje na temat zastosowania, montażu i pielęgnacji trawy MultiGrass dostępne są na www.multigrass.pl

Zieleń bez ograniczeń!Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

2 KOMENTARZE

  1. ewa

    miałam kiedyś sztuczną trawę na balkonie, po jakimś czasie udeptała się i już tak ładnie nie wyglądała. wiecie jak dbać o tę trawę, żeby tych wgnieceń od chodzenia nie było widac?

  2. dużo zależy od jakości zastosowanej trawy i od długości włókien. zazwyczaj wystarczy raz na jakiś czas wyszczotkować trawę.:-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here