piątek, 31 marca, 2023
Strona głównaŁazienkaBaterie łazienkoweKtóre baterie łazienkowe są popularne?

Które baterie łazienkowe są popularne?

Skąpiec.pl sprawdził, które baterie łazienkowe cieszyły się w ostatnim czasie największym zainteresowaniem kupujących. Wyniki analizy prześledzić można w najnowszym raporcie specjalnym.

Wybór nowej armatury wydaje się zadaniem dość prostym. Każdy, kto miał okazję zmierzyć się z większym remontem łazienki, wie jednak, że wcale takie nie jest. Dobra bateria to przecież nie tylko ciekawy design, ale także nowoczesne rozwiązania, które pomogą nam racjonalnie zarządzać zużyciem wody w domu.

Przygotowany przez Skąpiec.pl raport to kompendium informacji dotyczących aktualnych trendów na rynku armatury oraz porady ekspertów. Publikacja bierze pod uwagę dane zebrane w okresie od maja do lipca bieżącego roku. Co więc najczęściej wybierają internauci?

Użytkownicy Skąpiec.pl, którzy w ostatnim czasie poszukiwali na stronach serwisu armatury umywalkowej, najczęściej decydowali się na baterie jednouchwytowe (z charakterystyczną dźwignią zamiast kurków). Dużo mniejszym zainteresowaniem cieszyły się zaś baterie dwuuchwytowe oraz termostatyczne (kontrolujące temperaturę wody). Najpopularniejszym producentem w tej kategorii okazał się Grohe.

Najczęściej wybierane baterie wannowe i prysznicowe były z kolei zaopatrzone w termostat. Najpopularniejszym stylem wykończenia okazał się zaś „nowoczesny”. I w tym przypadku numerem jeden wśród producentów było Grohe. Coraz popularniejszą alternatywą dla zwykłych słuchawek prysznicowych stają się też deszczownice. W tej kategorii palma pierwszeństwa również należała do znanej niemieckiej firmy.

Wśród paneli prysznicowych najwięcej uznania zdobyły z kolei modele wyposażone w opcję hydromasażu, a wśród zestawów natryskowych najpopularniejsze okazały się urządzenia podwieszane i chromowane. Najczęściej wybierane baterie bidetowe są za to utrzymane w nowoczesnym stylu.

W raporcie nie zabrakło również miejsca na porady specjalistów w dziedzinie armatury łazienkowej. Redaktorzy znanych czasopism i portali wnętrzarskich opisują wady i zalety poszczególnych rozwiązań aranżacyjnych oraz doradzają, czym warto kierować się podczas wyboru baterii. W publikacji znajdziemy również ranking najpopularniejszych urządzeń w każdej z omawianych kategorii.

Pełen raport pobrać można ze strony: www.skapiec.pl

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii