Przygotuj się na niesamowite doznania smakowe razem z Weberem
Przygotuj się na niesamowite doznania smakowe razem z Weberem

Kwiecień i maj to miesiące, w których można już z powodzeniem rozpocząć grillowanie. Jeśli liczymy na wspaniałe doznania smakowe, nie decydujmy się na zakup dowolnego sprzętu. Zdarza się, że przypadkowo zakupiony grill charakteryzuje się niską trwałością i ubogimi możliwościami. Obojętnie, czy będzie się grillowało z rodziną, czy z przyjaciółmi, warto wyposażyć się w grille marki Weber. Dlaczego są one godne polecenia? Ponieważ zastosowano w nich najnowocześniejsze rozwiązania, które sprawią, że każdy obiad na tarasie stanie się kwintesencją przyjemności.

iGrill3 – innowacja w grillowaniu potraw idealnych

Lubisz urządzać przyjęcia barbecue i interesujesz się nowinkami w zakresie rozwiązań w kuchni? Mamy więc coś, co Cię zaciekawi! IGrill3 to akcesorium do najnowszych grilli marki Weber, będące doskonałym przykładem niezwykle komfortowej technologii proponowanej przez producenta, w zakresie kontrolowania na bieżąco wielu parametrów dania. Ten unikalny i innowacyjny termometr kontroluje stan przygotowania potrawy za pomocą aplikacji instalowanej na urządzenie przenośne. iGrill3 łączy się z urządzeniami przenośnymi za pomocą Bluetootha. Informacje zebrane przez sondy są przesyłane bezpośrednio w formie wiadomości na zsynchronizowany smartfon z zainstalowaną aplikacją. Dzięki niemu zyskamy w oczach rodziny i znajomych opinię kulinarnego geniusza, warto więc wspomnieć, że Weber przygotował dla swoich Klientów specjalną ofertę, dzięki której można otrzymać iGrill 3 w prezencie!

iGrill3 ma dwie baterie AA, które pozwalają nawet na 200 godzin pracy. Powinno to z powodzeniem wystarczyć na jeden lub nawet dwa sezony grillowe. Ponadto wbudowane oświetlenie smart-LED informuje użytkownika o jakości połączenia oraz stanie baterii. W zestawie iGrill3 znajdują się dwie sondy, ale można rozszerzyć funkcjonalność tego dodatku aż do 4 sond. iGrill3 może pracować w bardzo wysokich temperaturach, sięgających nawet 360 stopni, stąd też nie trzeba obawiać się o jego uszkodzenie w trakcie przygotowania potraw na grillu.

IGrill3 to doskonała alternatywa dla prostych termometrów z wyświetlaczem elektronicznym, które posiadają specjalną końcówkę umożliwiającą pomiar temperatury potrawy. To unikatowy dodatek montowany na grillu, który wyświetla różne parametry na ekranie urządzenia przenośnego z odpowiednim systemem (Android lub iOS). W ten sposób kontrola nad grillowanym daniem jest bardzo szczegółowa, co pozwala na uniknięcie błędów w postaci podania surowego lub przypalonego posiłku.

Do termometrów Weber dołączono specjalną instrukcję, dzięki której można dowiedzieć się, jakiej temperatury wymagają poszczególne potrawy. W ten sposób przygotujemy posiłek idealny pod względem smaku i konsystencji.

Jak w inny sposób grille Weber wpływają na doznania smakowe?

W grillach Weber zastosowano także inne, unikatowe rozwiązania, dzięki którym każdy może stać się geniuszem w kuchni i przygotowywać z łatwością dania, niczym nieróżniące się od tych serwowanych przez mistrzów w swoim fachu w znanych restauracjach. Doskonałym przykładem jest tutaj system GBS. Grille z tym systemem zostały zaopatrzone w dwuczęściowy ruszt, którego element może być wymieniony na wkład o dowolnym przeznaczeniu. Pozwala to na przygotowanie różnych potraw – np. naleśników lub pizzy – a nie tylko tych nierozłącznie kojarzonych z grillowaniem.

Promocja marki Weber – sonda iGrill3 za darmo!

W najnowszej promocji Weber nabywcy grilla gazowego Genesis II, którzy zdecydują się na zakup do 22 kwietnia mogą liczyć na otrzymanie termometru iGrill3 w prezencie. Wystarczy tylko zarejestrować swój zakup na stronie internetowej marki. Dzięki takiemu termometrowi przygotowanie doskonałych pod względem walorów smakowych potraw z grilla będzie znacznie ułatwione. Warto zatem skorzystać z okazji i przygotować się na majówkę z grillem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here