Łazienka dopracowana w każdym szczególe

Łazienka dopracowana w każdym szczególeStylowe meble, śnieżnobiała ceramika oraz gustowna armatura to główne elementy wyposażenia łazienki. Istotną rolę podczas urządzania spójnego wnętrza odgrywają także dodatki oraz akcesoria.

Dostępne w ofercie Grupy Armatura estetyczne syfony, spusty i zawory kątowe dopełnią starannie zaaranżowaną przestrzeń łazienki.

W każdym wnętrzu, obok podstawowych elementów wyposażenia, znajdują się także drobne szczegóły, które wpływają na wygląd całej przestrzeni. W łazience należy zwrócić uwagę na niezbędne akcesoria – syfony, spusty oraz zawory kątowe. Dobranie odpowiednich elementów, zgodnych ze stylem armatury pozwoli na skomponowanie harmonijnej i estetycznej całości.

Diabeł tkwi w szczegółach

Umywalka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Obok stylowej baterii należy pamiętać także o detalach. Elegancki, chromowany syfon umywalkowy będzie estetycznym wykończeniem, którego nie trzeba ukrywać w szafce lub postumencie. Grupa Armatura oferuje m.in. syfony butelkowe o zróżnicowanym i atrakcyjnym wyglądzie, będące dopełnieniem kolekcji Premium Class, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni model do posiadanej baterii umywalkowej. Krakowski producent oferuje także spusty do baterii typu: KLIK-KLAK w różnych kształtach, dzięki czemu wszystkie detale będą do siebie pasowały. Wygodne i funkcjonalne spusty ułatwią kontrolę nad zużyciem wody oraz pozwolą na komfortowe używanie umywalki przy czynnościach toaletowych lub do prania ręcznego.

Istotny drobiazg

Równie znaczącymi elementami, wpływającymi na wygląd łazienki, są zawory kątowe, przeznaczone do podłączenia spłuczek i pralek. Grupa Armatura oferuje zawory, które z łatwością dopasujemy do wszystkich baterii z asortymentu #zdjecie1#firmy. Zawory kątowe: „belka”, „kwadrat” i „walec” o geometrycznych kształtach skomponują się z armaturą o podobnym designie. Ponadto zawory „Symetric” oraz „Retro” stworzą komplet z modelami baterii z tych serii. Atrakcyjne wzornictwo i oryginalna forma akcesoriów sprawią, że będą one dodatkową ozdobą wnętrza.

W łazience każdy najmniejszy szczegół ma znaczenie. Syfony, spusty oraz zawory kątowe to niezbędne akcesoria, które mają wpływ na aranżację pomieszczenia. Dzięki produktom z oferty Grupa Armatura skompletujemy elementy dodatkowe tak, aby wystrój wnętrza był elegancki i spójny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here