sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaPokój dzieckaDywany pobudzające dziecięcą wyobraźnię

Dywany pobudzające dziecięcą wyobraźnię

Czy wiecie o jakich pokojach marzą dzieci? O komnacie małej księżniczki, o pokoju piłkarza, magicznym miejscu wprowadzającym w świat dziecięcej wyobraźni lub stylowym pokoju nastolatki.

Dziś wszystkie te dziecięce marzenia jesteśmy w stanie zrealizować nie tylko przy pomocy oryginalnych mebli, tapet i różnorodnych akcesoriów do dekoracji, ale także nowoczesnych i energetycznych wzorów dziecięcych i młodzieżowych dywanów z kolekcji FUNKY.

FUNKY – autorska kolekcja Fabryki Dywanów Agnella uzupełniona została o 15 nowych wzorów. Odważne, niestandardowe wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz to efekt inspiracji bajkami, a także dziecięcymi zabawami i bogatą wyobraźnią najmłodszych. Zabawki, rysunkowe zwierzątka (wzór TIG), a także boisko piłkarskie czy mapa miasta lub schemat domu to motywy obecne w codziennym życiu dziecka, w jego zabawach na różnych etapach rozwoju. Kolekcja FUNKY, podobnie jak rytmiczna i energetyczna muzyka funky, łączy wzory i kolory, łamiąc schematy i przyzwyczajenia. Limonka, turkus, róż i żółty dodają pokojom dziecięcym charakterystycznej energii i nowoczesnego stylu. Dywany z tej kolekcji mają także miękkie i puszyste runo, które zapewnia poczucie bezpieczeństwa i przyjemność podczas zabawy.

Dywany pobudzające dziecięcą wyobraźnięDywany pobudzające dziecięcą wyobraźnię
Dywany pobudzające dziecięcą wyobraźnię

Dywany pobudzające dziecięcą wyobraźnię

 

 

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii