Betonowe meble ogrodowe wykonane z kostki brukowej

Meble czynią ogród niezwykle komfortowym do relaksu miejscem. Do arażacji takiej przestrzeni wykorzystujemy meble drewniane, rattanowe, metalowe bądź z tworzywa sztucznego. Okazuje się jednak, że można je równiez wykonać z kostki brukowej czy płyt betonowych wytwarzanych przez firmy produkujące nawierzchnie.

Meble ogrodowe uszyte na miarę

Trwałość oraz wygoda to ważne, ale nie jedyne kryteria doboru elementów małej architektury do ogrodu. Ważnym jest również ich wygląd i styl, bo umiejętnie dopasowane będą dodatkowo dekorować przestrzeń.

Przy użyciu kostek można stworzyć ławki bądź podstawy stołów, które w połączeniu z drewnianym blatem i siedziskiem będą idealnie współgrać z rustykalnym otoczeniem. Z betonowych bloków można wykonać jedyne w swoim rodzaju fotele i sofy o nowoczesnej stylistyce.

Osoby, które nade wszystko cenią sobie designerskie rozwiązania, mogą wykorzystać geometryczne formy, np. Sześcian czy Plaster Miodu z oferty Libet, które z powodzeniem mogą służyć jako siedzisko bądź stolik.

Meble ogrodowe to wyposażenie, którego nie może zabraknąć w perfekcyjnie urządzonym ogrodzie. Budując je z wykorzystaniem betonowych produktów Libet Completto lub Libet Stampo, stworzymy praktyczne i trwałe elementy małej architektury, które podniosą komfort letniego biesiadowania, a przy tym będą całoroczną ozdobą posesji.

Zobacz także  POKÓJ DZIENNY: Na jaki kolor pomalować ściany?

źródło: Libet

Betonowe meble ogrodowe wykonane z kostki brukowej, fot.: Libet

Betonowe meble ogrodowe wykonane z kostki brukowej, fot.: Libet

Betonowe meble ogrodowe wykonane z kostki brukowej, fot.: Libet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here