środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaWydarzeniaWarszawa stolicą designu

Warszawa stolicą designu

Jak będzie wyglądała Warszawa w przyszłości? 21-23 marca 2014 r. na STADIONIE LEGII – PEPSI ARENA próbę odpowiedzi na te i inne pytania podejmą organizatorzy WARSAW DAYS „(Za)mieszkam w Warszawie”- pierwszego wydarzenia na rynku mazowieckim, które połączy wystawę najlepszych mieszkań, dzielnic i designu z szeroką debatą o przyszłości miasta.

Warszawa stolicą designu

WARSAW DAYS to wydarzenie o wielu obliczach: konferencja, cykl debat otwartych dla mieszkańców miasta oraz wystawa najlepszych inwestycji deweloperów zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich, realizujących swoje inwestycje na terenie województwa mazowieckiego. Już dziś zapraszamy Mieszkańców Stolicy na to wydarzenie – wstęp wolny!

Zapraszamy zwłaszcza wszystkich miłośników designu – poszukujących niebanalnych rozwiązań i kreacji młodych, polskich desingerów. Innowacja, funkcjonalność, styl to hasła, które będą obrazować tę wystawę.

Wśród wystawców (firm promujących polski design: elementy wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz przedmioty użytkowe, a także modę i dodatki), swoje projekty zaprezentują m.in.: Product Placement (www.polishdesignnow.com), TU PATRZ! Wzorcownia, Refresz Dizajn, Siesta Studio, Divaldo (www.divadlo.pl), Dwie Baby, a także Designlab (www.designlab.com.pl) – trio projektrantów odzwierciedlające swoje wizje w projektach wnętrz, mebli i produktów – od dużych przestrzeni użyteczności publicznej, aż do przedmiotów mieszczących się w dłoni.

Podczas WARSAW DAYS pojawią się także uznani artyści: Tytus Brzozowski – architekt i akwarelista, wielbiciel miasta, który w swoim malarstwie szuka lokalności i tradycji Warszawy; oraz Maciej Zaborowski – malarz, rysownik, architekt, właściciel grupy firm z obszaru reklamy, designu i nowych mediów.

WARSAW DAYS
Kiedy: 22 -23 marca 2014r
Gdzie: Stadion Legii Warszwa, Pepsi Arena
Godziny: 10.00 – 17.00
WSTĘP WOLNY!
Szczegółowy opis i program WARSAW DAYS „(Za)mieszkam w Warszawie” znajduje się na stronie warsawdays.pl

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii