Studio of Excellence Dornbracht w Sękocinie Nowym

W podwarszawskim Sękocinie Nowym otwarto Studio of Excellence firmy Dornbracht. Studio prezentuje największą w Polsce ekspozycję ekskluzywnych serii łazienkowych marki Dornbracht, a wśród nich serię Supernova, której rzeźbiarski design ceniony jest na całym świecie.

W uroczystości otwarcia Studia of Excellence Dornbracht w Sękocinie Nowym udział wzięli Kay Winner Regional Export Manager firmy Dornbracht oraz Honorata Broniowska odpowiedzialna za obecność marki w Polsce.

Studio prezentuje po kilka wzorów różnych armatur z sześciu najbardziej utytułowanych, popularnych w Polsce i wyróżniających markę Dornbracht na rynku serii. Wśród nich znajduje się kryształ wśród baterii, czyli kolekcja Supernova, która zdobyła następujące nagrody za wzornictwo: The Chicago Athenaem „Good Design Award”, International Forum Design „iF product design award”, a także główną nagrodę w kategorii baterii w polskim konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2011”.

Na ekspozycji prezentowana jest również elektroniczna deszczownica Rain Sky E oraz serie: Lulu, Symetrics, Elemental Spa i Tara. – Black Edition oraz White Edition. Wszystkie prezentowane serie zostały zaprojektowane przez studio Sieger Design, od lat współpracujące z firmą Dornbacht. Armatury są dostępne w ciągłej sprzedaży.

Adres:
Salon Greston
Al. Krakowska 10
Sękocin-Nowy pod Warszawą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here