Druga edycja Targów Style i Trendy

 

Druga edycja Targów Style i Trendy odbyła się 14 maja 2010r. w Zespole Pałacowym w Czerniejewie. Organizator, czołowy polski dystrybutor porcelany, szkła oraz sztućców firma Altom z Gniezna, zadbał aby podczas targów najwięksi producenci z branży AGD zaprezentowali nowości na nadchodzący sezon. Wydarzeniem specjalnym była premiera kolekcji Porcellana Aristocratica Edizione Speciale marki Vittore Comforto, wykonana z ekskluzywnej porcelany typu Bone China, a także premiera marki TVS, włoskiego producenta patelni i naczyń kuchennych.

Targi Style i Trendy 2010, jako wiodące wydarzenie w branży skłoniło klientów z najdalszych zakątków kraju do przyjazdu w zabytkowe rejony Pierwszej Stolicy Polski. Ostatecznie w Targach Style i Trendy 2010 wzięło udział ponad 1000 osób, produkty ze swoich kolekcji zaprezentowało natomiast aż 42 czołowych producentów z branży AGD. Wśród wystawców zobaczyć można było największe polskie firmy, m. in. Zelmer, Tefal, Emalia Olkusz, Gerlach, Fiskars, ZP Ćmielów, ZP Karolina, GLASMARK, Huta Szkła KROSNO, Huta Szkła TERMISIL, Vileda, Harry, Bentom, Plast Team, OKT, Lamela oraz wielu innych. Oferta handlowa krajowych dostawców obejmowała zarówno produkty promocyjne, nowości oraz stały asortyment dostępny w ofercie firmy Altom.

Bohaterowie targów

Firma Altom, będąca organizatorem Targów Style i Trendy 2010, działa na rynku AGD nieprzerwanie od początku lat dziewięćdziesiątych. Podczas targów przedstawiła najnowsze kolekcje marek, których jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Podziwiać można było zatem produkty takich zagranicznych firm jak: Royal Leerdam, Steklarna Hrastnik, TVS, Tontarelli, Metlatex czy Lumenflon. Uczestnicy targów mogli dokonać zakupu wybranych przez siebie artykułów w specjalnie przygotowanych na tę okazję cenach promocyjnych, otrzymując nagrody gwarantowane, a dodatkowo zamawiając pakiet premiowany, mieli możliwość wzięcia udziału w loterii dodatkowych, bardzo atrakcyjnych nagród. Na targach obecni byli również przedstawiciele marki TVS, Lumenflon oraz Metlatex, którzy udzielali szczegółowych informacji na temat produktów. Każdemu z zainteresowanych przedstawiali cechy i zalety produktów ale przede wszystkim korzyści płynące z ich zastosowania w codziennym życiu.

Nowości firmy Altom

Tegoroczna edycja Targów Style i Trendy była doskonałą okazją do zaprezentowania nowości w ofercie firmy Altom – niezwykle eleganckiej linii Porcellana Aristocratica Edizione Speciale marki Vittore Comforto oraz kolekcji włoskiego producenta patelni i naczyń kuchennych marki TVS. Wyroby z kolekcji Porcellana Aristocratica wykonane zostały z najwyższej jakości materiału zwanego Bone China lub Porcelana Kostna. Oryginalna receptura i tradycyjny sposób produkcji z wykorzystaniem popiołu kostnego bez chemicznych zamienników sprawiają, że naczynia z kolekcji Porcellana Aristocratica są delikatne, mają piękny kolor i wyjątkową przejrzystość. Ręczne dekorowanie 24 karatowym złotem dodaje im blasku. Niezwykła kolekcja wyróżnia się precyzją wykonania, lekkością zdobienia oraz wyrafinowanym wzornictwem. Na targach zaprezentowano trzy różne odsłony kolekcji Porcellana Aristocratica. Seria Desire to piękno białej porcelany podkreślone ozdobną linią wykonaną z 24 karatowego złota. Kolekcja Passion nawiązuje natomiast swym wyglądem do estetyki modernistycznej, a wyrafinowane zdobienie z prawdziwej platyny sprawia, że porcelana idealnie współgra z charakterem wystawnych przyjęć. Linia Lilian Gold to delikatne, opływowe kształty naczyń ozdobione subtelnym, florystycznym motywem w kolorze beżu i złota.

Zabawa do białego rana

Czas handlowy podczas tegorocznych targów umilił swoją obecnością i głosem Tomasz Zubilewicz, który prowadził zarówno oficjalną, jak rozrywkową część targów. Dodatkowymi atrakcjami była możliwość odbycia ekscytującej jazdy próbnej samochodami marki Fiat, Lancia i Alfa Romeo, dla miłośników dwóch kółek idealny natomiast okazał się magiczny SEGWEY. Wielbiciele mniej ekstremalnych doznań bawić się mogli grając w Black Jacka, ruletkę czy pokera w pałacowym kasynie. Podczas części wieczornej niezapomniane show artystyczne przedstawił Robert Rozmus z zespołem, który swoim przebojami rozbawił całą salę i sprawił, że parkiet zapełnił się po brzegi. W trakcie trwania imprezy miało miejsce również oficjalne losowanie atrakcyjnych nagród, takich jak odkurzacze marki Zelmer, kamery SONY, telewizora SAMSUNG 42″, a także nagrody głównej, którą był FIAT 500. Gwiazdą wieczoru był zespół Czerwone Gitary, który podczas jubileuszowego koncertu przypomniał swoje największe przeboje i rozkołysał zarówno tych starszych, jak i młodszych. Zaproszeni goście bawili się na parkiecie do białego rana.

Targi Style i Trendy 2010 połączyły w sobie zarówno wielkie wydarzenie handlowe jak i rozrywkowe. Patronat medialny II edycji Targów Style i Trendy objął magazyn M jak Mieszkanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here