Brodzik Olympic Plus

Brodzik Olympic PlusMarka Novellini rozszerza popularną kolekcję brodzików Olympic. Nowość stanowi niezwykle elegancki, czarny, matowy brodzik z efektem antracytu. Olympic Plus to oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej nowoczesnej łazience.

Olympic Plus to idealny produkt dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań do łazienek. Propozycja Novellini to minimalistyczna, geometryczna forma wykonana z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Jedyny detal stanowi estetyczny metalowy odpływ. Brodzik jest dostępny w standardowej bieli oraz oryginalnej czerni. Wersja biała jest uniwersalna, idealnie wkomponuje się we wnętrze każdej łazienki. Dzięki czarnej wersji łazienka może zyskać mocny, luksusowy akcent. Świetnie sprawdzi się również we wnętrzach o męskim charakterze.

Dostępne wysokości brodzika to 4,5 i 12,5 cm. Osoby, które nie lubią klasycznych modeli brodzików mogą skorzystać z niższego wariantu. Zapobiegnie on rozlewaniu się wody, a jednocześnie jest na tyle dyskretny, że można go potraktować jak rozwiązanie bezbrodzikowe.

Prócz ewidentnych walorów wzorniczych brodzik posiada liczne praktyczne zalety. Wykonane z wysokiej jakości materiału produkty Novellini to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Specjalna, chropowata powierzchnia brodzika zapobiega ewentualnemu poślizgnięciu podczas kąpieli. Poszerzono także wybór dostępnych rozmiarów (od 120×80 do 180×75 cm), co ułatwia dobranie odpowiedniego modelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here