Zieleń bez ograniczeń!

Zawsze i wszędzie – zwłaszcza wiosną i latem – chcemy cieszyć się naturalną trawą. Czasem nie jest to możliwe. Jednak nawet wtedy mamy szansę na „zieleń pod stopami”, a to dzięki syntetycznej trawie MultiGrass, która łudząco przypomina tę naturalną.

MultiGrass – alternatywa dla trawy, ma wiele atutów, których brakuje tej naturalnej. Jest dostępna w wielu wersjach, sugestywnie naśladujących przyrodę – kolorystyką, wyglądem i strukturą. Jej zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne. Np. po opadach nie trzeba jej suszyć, ponieważ ma specjalne „odpływy” – otwory dylatacyjne. Użytkując ją w okresie letnim, przy bardzo wysokich temperaturach można zraszać ją dla zwiększenia komfortu użytkowania. Nie trzeba jej demontować na zimę – to produkt wielosezonowy.

Ponadto MultiGrass nie wymaga podlewania, koszenia i nawożenia. Ta trawa jest miła w dotyku, przyjazna dla dzieci i zwierząt, ekologiczna. W ramach pielęgnacji wystarczy od czasu do czasu szczotkować ją, aby przywrócić włókna do pozycji pionowej.

Decydując się na sztuczną trawę, w krótkim czasie i bardzo łatwo osiągniemy optymalny efekt – miękką, zieloną, atrakcyjną nawierzchnię inspirowaną naturą. Co ważne – taki efekt będzie utrzymywał się bardzo długo przy naszym minimalnym wkładzie pracy.

Montaż trawy MultiGrass jest wyjątkowo prosty i szybki. W zależności od podłoża (gdy jest tylko utwardzone, trawę trzeba rozłożyć na geowłókninie) na oczyszczoną powierzchnię (np. betonu, gresu czy drewna) trawę rozkłada się i docina na wymiar. Na łączeniach oraz na obrzeżach mocuje się ją za pomocą taśmy montażowej i miejsca te dociąża się. To wystarcza, aby zieloną trawą cieszyć się na co dzień i bez ograniczeń.

Szczegółowe informacje na temat zastosowania, montażu i pielęgnacji trawy MultiGrass dostępne są na www.multigrass.pl

Zieleń bez ograniczeń!Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

Zieleń bez ograniczeń!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here