raport okazje info

Urządzanie wnętrz stało się u nas równie popularne, co niegdyś taniec, a obecnie gotowanie. Pragniemy mieszkać komfortowo, wygodnie i przede wszystkim modnie. Podążamy więc za najnowszymi trendami związanymi zarówno z dekoracjami wnętrz, jaki i meblami oraz wyposażeniem. Sprawdźcie, jaki był 2016 r. w zakupach wnętrzarskich.

Wyposażenie i aranżacja mieszkania – raport Okazje.info

Jakie zestawy obiadowe cieszyły się największym zainteresowanie w ubiegłym roku? Które kolory kanap były najczęściej wybierane, a koniec końców na jakie stoliki kawowe najczęściej stawiali konsumenci? Na te i wiele innych pytań związanych z preferencjami zakupowymi Polaków w 2016 r. odpowiedzieli Eksperci serwisu Okazje.info w swoim raporcie. Jako patron medialny mięliśmy okazje z ramienia naszego portalu mieszkaniezpomyslem.pl udzielić kilku wypowiedzi dotyczących mijających trendów.

 trendy 2016 wnętrzarskie

blog.westelm.com

Raport Okazje.info – co w nim znajdziecie

Raport podzielony jest na 4 części. W pierwszej z nich znajduje się podsumowanie najważniejszych trendów wnętrzarskich minionego roku. W drugiej poddano analizie dane zabrane przez Okazje.info, które związane są z wyborami internautów poszczególnych produktów, które można znaleźć w kategorii Dom i wnętrze. Sprawdzono także kryteria wyboru. Trzecia część raportu dotyczy analizy stylu zakupów wnetrzarskich, zaś ostatnia – czwarta – wprowadza do trendów we wnętrzach w roku 2017.

Raport można pobrać BEZPŁATNIE: POBIERZ

zdjęcie główne: blog.westelm.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here