modne kolory wnetrz 2017

Instytut Pantone jest niekwestionowanym liderem wyznaczania trendów w barwach którujących na różnych płaszczyznach, w tym także we wnętrzach. Sprawdźcie, jakie kolory będą w nich rządziły w 2017 roku.

Modne kolory wnętrz 2017 – Kale

modne kolory wnetrz kale

apartca-blog. com

Pantone typuje Kale, czyli chłodny odcień lisci jarmużu jako jeden z najbardziej popularnych w tym roku kolorów. Zamysł tego, aby zagościł w pomieszczeniu to sprawienie, abyśmy poczuli się dotlenieni. Barwa ta ma stać być dla nas niczym powiew świeżego powietrza.

Modne kolory wnętrz 2017 – Primrose yellow

modne kolory wnetrz Primrose yellow

housetohome. co. uk

Jasnożółty, bo o nim mowa, podobnie jak Kale, wywodzi się ze świata przyrody (nawiązuje do płatków pierwiosnka). Wprowadza do wnętrza pozytywny, ciepły, słoneczny akcent.

Modne kolory wnętrz 2017 – Flame

modne kolory wnetrz Flame

beckers. pl

Wnętrze z akcentem pomarańczowo-czerwonej barwy zostanie przez nią zdominowane, stając się jego wyrazistą wizytówką. Eksperci z firmy Pantone rekomendują jej zastosowanie głównie na ścianach goszczących w salonie urządzonym w stylu awangardowym.

Modne kolory wnętrz 2017 – Greenery

kolor we wnetrzu Greenery

apartmenttherapy. com

Czy lubicie ciepłą, żółtawą zieleń młodych wiosennych liści? Jeśli tak, to kolor Greenery jest właśnie dla Was. Kojarzy się ona z nadzieją, nowym życiem, więc wprowadzi spokój i harmonię do wnętrza.

Modne kolory wnętrz 2017 – Hazelnut

modny kolor we wnetrzu hazelnut

Concepts & Colorways

Kolor miąższu orzecha laskowego wprowadzi do wnętrza spokój i ciepło. To dobra opcja dla osób, które lubią barwę przyjazną wielu innym kolorom do łączenia z innymi.

Modne kolory wnętrz 2017 – Lapis lazuli

modny kolor we wnetrzu Lapis lazuli

Architectural Digest

We wnętrzu w którym znajdzie się głęboki błękit (zwany też lazurowym) nie zabraknie na pewno wrażenia, że może on być zbyt krzykliwy. Jeśli jednak zestawiemy go z odpowiednimi dodatkami, będzie ono niezwykle oryginalne. Warto wiedzieć także, że wspomniana barwa działa kojąco na psychikę, zresztą jak inne w odcieniach niebieskości.

Modne kolory wnętrz 2017 – Niagara

modny kolor we wnetrzu Niagara

lifestyle.inspireblog.com.br

Podobnie jak towarzysz zestawienia – Lapis lazuli – także ten odcień niebieskiego okraszony nutką zieleni, wpłynie na nas kojąco.

Modne kolory wnętrz 2017 – Pale Dogwood

modny kolor we wnetrzu Pale Dogwood

Holly Phillips @ The English Room

Tonacja koloru płatków derenia jest zbliżona do Różowego Kwarcu, czyli jednego z dwóch kolorów wybranych przez Pale Dogwood w ubiegłym roku.

Modne kolory wnętrz 2017 – Paradise Island

modne kolory wnetrza Paradise Island

Concepts & Colorways

Ten jasny, przezroczysty błękit wody jest bardziej nasyconą wersją tej, która była modna w roku ubiegłym.

Modne kolory wnętrz 2017 – Pink Yarrow

modne kolory wnetrz Vogue Australia

Vogue Australia

Ten odcień różowego przywołujący kolor różowych kwiatów krwawnika, doskonale sprawdzi się w zestawieniu z Paradise Island.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here