Wohnambiente mit Charme 1 osramNowoczesne, energooszczędne lampy LED, które wyglądem przypominają tradycyjne żarówki, to najnowszy trend w wystroju wnętrz. Coraz więcej zwolenników zyskują źródła światła łączące pozorne przeciwieństwa, czyli nowoczesne rozwiązania
i tradycyjne materiały.

Modne oświetlenie Black red WhiteOświetlenie wnętrza jest niemal tak ważne, jak cały jego wystrój. To światło buduje nastój, dekoruje i otula ciepłem każde domowe pomieszczenie. Wybór odpowiedniej lampy często okazuje się naprawdę trudnym wyzwaniem. Jak dobrać tę odpowiednią? Znajdź swój styl z Black Red White i sprawdź, jakie elementy oświetlenia najlepiej pasują do Twojego mieszkania.

Oświetlenie salonu: tworzymy indywidualny stylTo nasza wizytówka. Salon jest jak śródmieście dla metropolii. To centrum naszego życia. Tu odpoczywamy, spożywamy posiłki, spędzamy czas w gronie rodziny i znajomych. Ta część domu czy apartamentu odzwierciedla naszą osobowość. Wystarczy rzut oka na wnętrze, by przekonać się, kim jesteśmy. Król Francji Ludwik XIV mawiał "Państwo to ja". W nieco skromniejszym tonie powiedzielibyśmy zatem – "Salon to ja".