O meblach z sieciówek już było, ale nowych pomysłów na nie w głowie wciąż cała masa. I tak pojawił się u nas pięknego kształtu fotel, ale niestety kolor i tkanina pozostawiały wiele do życzenia. Udałyśmy się zatem tym razem do pobliskiego lumpeksu jako, że tam też często można spotkać ładny kawałek skórki, a taki był nam potrzebny....

Fotel z ścieciówki na nowo

Do pracowni wróciłyśmy z pięknym skórzanym płaszczem w kolorze czekoladowo-miedzianego brązu, a potem to już wszystko było z górki. Wystarczyło zdjąć stary materiał, dopasować do niego skórę z płaszcza i efekt końcowy super.

fotel z sieciówki na nowo

Zaniedbany, starty fotel z sieciówki przed metamorfozą

Trzeba było użyć oczywiście maszyny do pozszywania wszystkiego w całość, ale to już szczegół, a i jeszcze jedna ważna rzecz pomalowałyśmy sprayem nogę od fotela na kolor miedziany, ale to też już szczegół. Cała przygoda trwała dwa dni i jest cudo, jakiego nie znajdziecie w żadnej sieciówce.

fotel z sieciówki po renowacji

Odnowiony fotel - prawda, że robi wrażenie?

Przeczytaj także: Metamorfoza starych foteli, bo przecież - szkoda je wyrzucić

logo kapa design

 
kappa design właścicielki
Autor: Kasia Ułasiuk i Paulina Porter
WWW: http://kapadesign.pl/
Email: biuro@kapadesign.pl
Kontakt: 791 123 436 Kasia / 791 123 437 Paula
Właścicielki Kapa Design - kompleksowe usługi aranżacji i dekoracji wnętrz.
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.