Nowy model schodów dywanowychDelikatna, wręcz minimalistyczna forma połączona z niespotykaną do tej pory konstrukcją - Rintal Polska przedstawia nowy model schodów dywanowych. Otto to propozycja oparta na stylowym wzornictwie oraz finezyjnym wykonaniu sprawiającym, że schody stają się niezwykle efektownym elementem każdego wnętrza.

Schody wykończone okładziną z płytek lub kamieniaSchody wewnętrzne coraz częściej wykonuje się z drewna czy metalu. Mimo to, na więcej inwencji pozwala tradycyjny żelbet, ognioodporny i dość tani. Takie schody, same w sobie, do pięknych nie należą, ale to nawet lepiej. Można będzie zmienić je w ozdobę wnętrza, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To tylko kwestia odpowiedniego wyboru okładziny i pomysłowego jej wykorzystania.

Jakie schody wybrać?Schody, czym są i do czego służą wie każdy, nawet dziecko, ale czy wiesz że to one są najbardziej skomplikowanym elementem budowy i to od ich wytrzymalości zależy bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, więc może warto nieco dłużej zastanowić się nad tym elementem.

A może schody ze szkła?Wykorzystanie szklanych powierzchni w aranżacjach wnętrz to sprawdzony sposób na stworzenie przyjemnego wrażenia przestrzenności. Szkło nie jest już wyłącznie drobnym elementem zdobniczym, lecz coraz częściej wchodzi w skład konstrukcji architektonicznych.

Schody niczym dzieło sztukiDla niektórych schody to tylko zwyczajny, użytkowy element wyposażenia domu, dla innych istotny detal aranżacji wnętrza. Z myślą o wyjątkowych gustach, firma Rintal Polska wprowadza na rynek ekskluzywną linię drewnianych schodów do wnętrz - Knock Wood, które zachwycą wielbicieli efektownych rozwiązań architektonicznych.