irobot porzadki na wiosneNadejście wiosny to również okres intensywnych porządków w naszych domach. Wiąże się to z wykonywaniem czynności, które u większości z nas wywołują ataki migreny. Dziś jednak w erze nowych technologii tradycyjnego mopa i odkurzacz możemy zastąpić robotami, które podejmą się wyzwana z należytą starannością zapewniając świeżość i czystość.

Industrialny styl we wnętrzuChoć styl industrialny w świecie designu liczy sobie już co najmniej 60 lat, dziś przeżywa prawdziwy renesans. Loftowe wnętrza, urządzone minimalistycznie i surowo to absolutny hit wśród tych, którzy znają się na aranżacji wnętrz i lubią się bawić stylistyką. Warto więc pomyśleć o wykorzystaniu wzornictwa industrialnego we własnym mieszkaniu.

Jesienne porządkiNadejście jesieni sprzyja nie tylko spacerom i zbieraniu kasztanów, ale także zadbaniu o harmonogram porządków w mieszkaniach bądź domach. Wystarczy, że będziemy przestrzegać kilku zasad, aby zapanował w nich ład i porządek. W takim wypadku, nie straszna nam będzie żadna zima!

Cegła na ścianieCegła na ścianie to marzenie wielu osób - zwłaszcza tych, którzy chcieliby odtworzyć w mieszkaniu klimat wiekowej kamienicy. Zaaranżowanie wnętrza z użyciem płytek cegłopodobnych to alternatywne rozwiązanie dla nowoczesnych mieszkań i apartamentów.

Jak wybrać dywan do mieszkania?Dywan prostokątny czy okrągły, z runem niskim czy puszysty? W jakim kolorze? Jeśli masz problem z wyborem dywanu poznaj porady dotyczące jego wyboru. Dowiedz się także, jak należy układać dywan w zależności od rodzaju pomieszczenia i usytuowania mebli.