podłogi wineoWindmöller to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji podłóg. W jej ofercie znaleźć można m.in. wysokiej jakości panele laminowane, panele winylowe, ekologiczne podłogi Purline oraz liczne akcesoria. Innowacyjne produkty Wineo wytwarzane są z zachowaniem najsurowszych kryteriów, dzięki czemu zdobywają uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

iRobot w domuW każdym świeżo wykończonym mieszkaniu nie wiadomo skąd pojawiają się zabrudzenia. Wzbijane przez nasz ruch osiadają na meblach. Ot kolejna pamiątka po remoncie. Z biegiem czasu nagromadzony np. pod listwami podłogowymi pył musi się skończyć. Niemniej problem nie znika – nasze mieszkanie żyje razem z nami. 

Podłoga z drewna – jak ją wybrać?Od setek lat drewno jest najlepszym i najbardziej prestiżowym wykończeniem podłóg w domu. Oferta drewnianych podłóg jest tak duża, że wybór, który tylko pozornie wydaje się bardzo prosty, do łatwych tak naprawdę nie należy. Podpowiadamy, jak wybrać drewianą podłogę.

Menfi – zupełnie nowe możliwości aranżacyjneNowoczesna przestrzeń, oryginalne powierzchnie, stylowe rozwiązania... To wnętrze, o którym marzy niemal każdy z nas. Jak uzyskać taki efekt? Można go osiągnąć za pomocą designerskich dodatków, ciekawych w formie mebli, a także poprzez zastosowanie niebanalnych wzorów i kolorów na ścianach oraz podłogach – to one bowiem budują idealną bazę dla całej aranżacji.