Grzejnik łazienkowy z dodatkowymi funkcjamiŻyjemy w świecie, w którym projektanci prześcigają się w pomysłach mających na celu uatrakcyjnić praktycznie każdy przedmiot użytkowy. Bardzo często powszechnie używane urządzenia zaskakują nas nowymi funkcjami i wyglądem. Okazuje się, że trend ten ma również wpływ na producentów grzejników.

Freedom - nowe grzejniki stojąceFreedom to grzejniki stojące łączące jednocześnie zalety grzejników kanałowych i stojących. Jak zapewnia producent - firma Jaga - grzejnik jest bardziej efektywny niż grzejniki kanałowe. Do tego jest prosty w montażu - nie wymaga przede wszystkim kucia podłogi. Do tego wyróżnia się niezwykle designerską formą.

Podgrzewacz wody VELISPodgrzewacze VELIS PREMIUM zrywają z pojęciem tradycyjnego podgrzewacza. Inteligentne funkcje dostosowania produkcji wody do rytmu życia użytkowników, duża wydajność, kompaktowe kształty i możliwość indywidualnego dobrania koloru obudowy sprawiają, że urządzenia te idealnie dopasowują się do potrzeb użytkowników.

Grzejnik do pokoju dzieckaUrządzając pokój dziecięcy należy pamiętać, że będzie on przestrzenią zarówno do zabawy, jak i do nauki i wypoczynku. W pokoju dziecka musi być także zapewniony odpowiedni komfort cieplny. Prawidłowo dobrane ogrzewanie powinno spełniać wymogi bezpieczeństwa, wygody i funkcjonalności. Na szczęście oferta produktów na rynku jest na tyle bogata, że z pewnością wybierzemy urządzenie, które będzie także ekonomiczne i zdrowe.