kabina prysznicowa bezprofilowa radaway euphoria2"Jaką grubość szkła posiada ta kabina prysznicowa?" To pytanie zadaje nam zdecydowana większość osób, którym doradzamy w zakresie zakupu kabiny prysznicowej - i w zasadzie jest to w pełni zrozumiałe. Przeglądając dostępne modele kabin prysznicowych możesz zauważyć, że ich producenci stosują w swoich produktach szkło o grubości od 4 mm do aż 10 mm. Jest to bardzo duży rozrzut i oczywiście, że możesz nie wiedzieć czy grubość szkła w kabinie, którą chcesz kupić jest wystarczająca. Jaką grubość szkła powinna mieć kabina prysznicowa? I czy grubość szkła ma jakieś znaczenie? Wszystkiego na ten temat dowiesz się z tego artykułu.

lazienka minimalistyczna luxum ciemna aranżacjaNowoczesna łazienka to łazienka  minimalistyczna. Współczesny europejczyk w codziennym życiu jest zdecydowanie przeładowany docierającymi do niego informacjami. Dlatego we własnym domu i w otaczającej przestrzeni pragniemy porządku, czystości i harmonii. Minimalizm to filozofia życia, w której sami ograniczamy to co zbędne, aby docenić i cieszyć się w pełni z tego co nam jest potrzebne. Sekret  aranżacji łazienki w stylu minimalistycznym, tkwi w powstrzymaniu dekoratorskich fantazji, które często owocują przesytem we wnętrzu.  Wbrew pozorom to minimalistyczna aranżacja nadaje smak i królewski efekt.

Jak dbać o baterie łazienkowe?Robiąc porządki mimochodem przecieramy armaturę, nie zastanawiając się czy wymaga specjalnej pielęgnacji. I najczęściej niestety nieświadomie czyścimy ją źle. Kiedy na bateriach powstają odbarwienia albo zadrapania jest to proces nieodwracalny i dobry wygląd pomieszczeń ratuje już tylko zakup nowej. Co zrobić, żeby nie zniszczyć armatury niewłaściwym czyszczeniem? Kilka wskazówek poniżej.

Jaka umywalka do łazienki?W łazience albo w toalecie. Mała lub duża. Wisząca, a może ustawiona na szafce? Możliwości jest wiele, najważniejsze jednak, by wybierając najlepszą dla siebie umywalkę, określić jej główne przeznaczenie oraz potrzeby użytkowników i jednocześnie zadbać o dopasowanie jej do wnętrza, w którym się znajdzie.