GERDA - bezpieczeństwo, styl, niezawodnośćPonad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów- projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów, bezpieczeństwo ich użytkowania a oryginalne wzornictwo i kolorystyka pozwalają dobrać produkt, zgodnie z charakterem obiektu i jego wnętrza: mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne, rezydencje, osiedla mieszkaniowe, budownictwo sakralne oraz obiekty użyteczności publicznej.

Drzwi drewniane: jak je pielęgnować?Urok drzwi drewnianych doceniany jest przez miłośników zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych trendów w budownictwie. Aby jednak trwał przez lata, należy odpowiednio o nie dbać, regularnie przeprowadzając zabiegi pielęgnacyjne oraz renowacyjne. Porad w tym zakresie udziela Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Drzwi z tablicą do pisania kredąDrzwi z kolekcji HAPPY dają one całkiem nowe spojrzenie na aspekt funkcjonalności gdyż  jedna strona skrzydła pełni funkcję „magnetycznej tablicy szkolnej”. Model ten dostępny jest również w opcji obustronnie malowanej  lub w wersji przeszklonej, co daje wiele aranżacyjnych możliwości.

Stanowią nieodłączny element wyposażenia mieszkania. Muszą współgrać nie tylko z aranżacją i charakterem wnętrza, a także, a może nawet przede wszystkim, powinny właściwie spełniać swoją funkcję. Są inwestycją na lata, dlatego wartą gruntownego przemyślenia. Według jakiego klucza dobrać najbardziej odpowiadające naszym potrzebom drzwi – radzą specjaliści firmy Classen, producenta podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych.

Drzwi przesuwane - wygodne do małego mieszkaniaUrządzanie małych mieszkań to prawdziwe wyzwanie. Na szczęście producenci mebli wychodzą naprzeciw naszym potrzebom, oferując rozwiązania, które godzą komfort i estetykę w małej przestrzeni. Liczy się każdy metr kwadratowy, dlatego warto wyjść poza utarte szablony i wprowadzić innowację…już od progu.